EĞLENCE - KÜLTÜR SANAT

Ağustos'ta ne izleyeceğiz?

Ağustos ayını sevilen dizilerin yeni sezonları ve yeni yapımlar ile karşılıyoruz. Netflix yayın akışında öne çıkanları bir araya getirdik.

profil
BT Ekip
01.08.2020
Ağustos'ta ne izleyeceğiz?

Dram/Fantastik

Lucifer fırtına gibi geri döner. Chloe aşk üzerine bir daha düşünür. Ella nihayet iyi bir adam bulur. Amenadiel ise babalığa tamamen uyum sağlar.

21/08/2020


Dram

Sosyetik Betty Broderick, sadakatsiz kocasından boşanmak için acı bir süreçten geçer ve patlama noktasına gelir. Manşetlerden düşmeyen cinayet olayından uyarlandı.

14/08/2020


Dram/Bilim Kurgu
Yağmurun İskandinavya nüfusunun büyük kısmını yok etmesinden yıllar sonra Simone ve Rasmus, insanlığı nasıl kurtaracakları konusunda anlaşmazlığa düşer.

06/08/2020

Bonus: Netflix'te en çok izlenen 10 dizi


Komedi

Küfürbaz bir lise basketbol koçu, elindeki berbat takımı adam edebilirse üst liglerde kendine bir yer bulabileceğinden emindir. Bakalım şansı yaver gidecek mi?

21/08/2020


Fantastik

Savcılar ve polis arasındaki güç çatışmasının ortasında kalan Si-mok ve Yeo-jin, iç içe geçmiş vakalardan oluşan bir labirentin peşinde karanlık sırları ortaya çıkarır.

15/08/2020


Aksiyon

New Orleans'da yolları kesişen eski bir asker, bir genç ve bir polis, kullanıcılarına geçici süper güçler veren tehlikeli yeni bir hapın ardındaki kaynağın peşine düşer.

14/08/2020

Bonus: Netflix'te en çok izlenen 10 film


KOMEDİ

Kimmy'nin bu özel interaktif bölümünde Kimmy düğün hazırlığındadır. Ama önce Rahip'in şeytani planını engellemesi gerekiyor. Karar sizde: Kimmy şimdi ne yapmalı?

05/08/2020


Çocuk&Aile

Sunucu Emily Calandrelli aklınızı başınızdan alacak bilimsel deneyler, etkinlikler ve gösterilerle STEAM eğitimini eğlenceli hâle getiriyor.

25/08/2020


Malibu'ya yaz gelirken Dil Balığı Takımı, Uluslararası Beachmaster Yarışmasına ev sahipliği yapmak üzere plaja geri döner ve beklenmedik bir şekilde yarışmaya katılır.

04/08/2020


Fantastik, Gerilim, Dram

Yönetmen: David Lynch
Oyuncular: Naomi Watts, Laura Harring, Justin Theroux
Ülke: ABD, Fransa

Hollywood yıldızı olmak isteyen bir kadın, Los Angeles'a doğru yola çıkar burada gerçekleşen bir trafik kazasında bilinç ve bilinçaltı karışır. 


Önceki ve Sonraki
Haberler