EN ÇOK
OKUNAN
EĞLENCE - KÜLTÜR SANAT

Netflix'te en çok izlenen 10 film

Netflix, yayınlandığı tarihten itibaren ilk dört hafta içinde en çok izlenen 10 filmi açıkladı...

profil
BT Ekip
18.07.2020
Netflix'te en çok izlenen 10 film

Yönetmen: Sam Hargrave
Oyuncular: Chris Hemsworth, Rudhraksh Jaiswal, Randeep Hooda

Extraction, son dönemin en çok konuşulan birkaç konusunu mercek altına alıyor. Silah satıcıları, kaçakçılar, uyuşturucu ticareti, kaçırılan çocuklar... Hintli bir işadamını oğlu kaçırılır ve onu kurtarma görevi Tyler Rake adlı gözü kara bir adama verilir. 

 


Yönetmen: Susanne Bier
Oyuncular: Sandra Bullock, Trevante Rhodes, Sarah Paulson

Görünmeyen uğursuz bir varlığın toplumun büyük kısmını intihara sürüklemesinden beş yıl sonra, hayatta kalan bir kadın ve iki çocuğu güvenli bir yere ulaşmaya çabalar.

 


Yönetmen: Peter Berg

Oyuncular: Mark Wahlberg,Winston Duke, Alan Arkin

Eski bir polis ve eski bir mahkûm olan Spenser, Boston'da iki polisin ölümüyle ilişkili meşum bir komployu açığa çıkarmak için umut vadeden dövüşçü Hawk ile birlik olur.


Yönetmen: Michael Bay

Oyuncular: Ryan Reynolds,Mélanie Laurent,Corey Hawkins

Ölmüş numarası yapan teknoloji milyarderi, zalim bir diktatörü alaşağı edecek cüretkâr ve kanlı bir görev için uluslararası ajanlardan oluşan bir grup kurar.
 


Yönetmen: Kyle Newacheck
Oyuncular: Adam Sandler, Jennifer Aniston, Luke Evans 

Uzun zamandır bekledikleri Avrupa gezisine çıkan New Yorklu polis ve kuaför karısı, bir milyarderin yatında işlenen şaşırtıcı bir cinayeti çözmek için çabalar.


Yönetmen: Martin Scorsese
Oyuncular: Robert De Niro, Al Pacino, Joe Pesci 

Martin Scorsese'nin büyük ilgi gören bu filminde tetikçi Frank Sheeran, Bufalino suç ailesinin sadık bir üyesi olarak sakladığı sırları anımsıyor.


Yönetmen: J.C. Chandor
Oyuncular: Ben Affleck, Oscar Isaac, Charlie Hunnam 

Özel kuvvetler eski mensubu beş arkadaşın Güney Amerikalı bir uyuşturucu baronunu devirmek için tekrar bir araya gelmesi, istenmeyen bir dizi sonucu beraberinde getirir.


Yönetmen: Tyler Spindel
Oyuncular: David Spade, Lauren Lapkus, Nick Swardson

Hayatının kadını ile karşılaştığını düşünen bir adam, bu kadını şirketinin gezisine davet eder. Ancak bu daveti yanlış kişiye göndermiştir ve bu yanlışı çok geç fark eder...


Yönetmen: Galder Gaztelu-Urrutia
Oyuncular: Ivan Massagué, Zorion Eguileor, Antonia San Juan

Bir hapishanede üzeri yiyecekle kaplı bir platform kat kat aşağı iner. Üst katlardaki mahkûmlar doyasıya yerken alttakiler aç ve çaresiz kalır. İsyan kaçınılmazdır.


Yönetmen: Chris Nelson
Oyuncular: Noah Centineo, Laura Marano, Odiseas Georgiadis 

Üniversite için para kazanmak isteyen bir liseli, sahte sevgili olarak hizmet sunduğu bir uygulamayı piyasaya sürer. Ama gerçek duygular ortaya çıkınca işler karışır.

Bonus: Netflix'te en çok izlenen 10 dizi


Önceki ve Sonraki
Haberler