EN ÇOK
OKUNAN
YAŞAM - YEME - İÇME

Eve servis en iyi 10 waffle

Sıcacık hamuru, çikolata sosu ve taze meyveleri ile waffle'a kim hayır diyebilir? İstanbul'da en sevdiğimiz waffle adreslerini bir araya getirdik.

profil
BT Ekip
13.03.2021
Eve servis en iyi 10 waffle

Ab'bas için İstanbul'a Waffle'ı sevdiren adres desek abartmış olmayız... Ab'bas Waffle 1983 yılında "Abbas KARAKUŞ" tarafından İstanbul Bebek'te başladığı serüvenine şubeler açarak devam ediyor. 18'i İstanbul'da, 12'si İstanbul dışında olmak üzere toplam 30 şubesi ile 'tam kıvamında' waffle sunuyor. Yemek Sepeti'nden ulaşabilirsiniz.


İstanbul'da onlarca AVM içinde konumlanan Waffle Stop, yurt dışında da hizmet veriyor. Öne çıkan özelliği ise hamurunda yağ ve şeker olmaması!


2020'nin başında aramıza katılan Esrarengiz Lezzetler, Bağdat Caddesi'nde sürpriz dolu lezzetler sunuyor. Tam anlamıyla 'Artisan Bakery' olarak tanımlayabileceğimiz bu adreste Belçika uslü tavuklu waffle'ı denemelisiniz!


Bomonti'nin kulaktan kulağa yayılan adreslerinden Munchies Waffle'da tam buğday unu ve şekersiz fıstık ezmesi ile hazırlanan diyet waffle'dan, iki katlı ve mumlu doğum günü waffle'a kadar onlarca seçenek var.


Bebek Çınaraltı Waffle & Kumpir, Bebek'in en sevilen ayaküstü adreslerinden. Yemek Sepeti'nden sipariş verebilirsiniz, servisi de gayet hızlı...


Kadıköy'ün ünlü adreslerinden Kemal Usta'yı önünde uzayan kuyruk ile kolayca fark edebilirsiniz. Sandviç Waffle ayaküstü atıştırmak için pratik bir alternatif! Yemek Sepeti'nden sipariş verebilirsiniz.


Ortaköy'ü kumpirsiz ve waffle'sız düşünebilir misiniz? Ortaköy Waffle'ı hem kıvamında lezzeti hem de bol malzemesi nedeniyle not alın!


Kağıthane'de bulunan Bebek Susam'da kumru, kumpir, Ayvalık tostu gibi en sevilen yerli fast food çeşitleriyle birlikte waffle da sunuluyor. Fiyat-kalite dengesi ile memnuniyet veren bir seçenek. Yemek Sepeti'nden sipariş verebilirsiniz. 


Yeniköy'ün lezzetli adreslerinden Waffle Port, önünde oluşan kuyruk ile kendini fark ettiriyor. Yalnızca hamur kıvamı bile denemeniz için yeterli, malzemeleri oldukça kaliteli. Yeniköy ve Tarabya'ya servisleri var.


Reşitpaşa'da bulunan Osso Waffle, Yemek Sepeti'nde aldığı yüksek puanlar ile dikkat çekiyor. Hem lezzeti hem de ekonomik menüleri ile de tercih nedeni... 

Bonus: Eve servis en iyi 10 sütlü tatlı


Önceki ve Sonraki
Haberler