EN ÇOK
OKUNAN
YAŞAM - SEYAHAT

Romantik bir yurt dışı kaçamağı için öneriler

İlişkiler her zaman romantizm gerektirir. Romantizm ilişkilere bir kıvılcım ekler ve onları güçlendirir. Seyahat etmek ise çiftlerin ilişkisi için harikadır. İşte sevdiğiniz kişiyle romantik bir kaçamak için, dünyanın dört bir yanındaki en güzel şehirler

Romantik bir yurt dışı kaçamağı için öneriler

Güzel bir atmosfer, hafif esinti, karakteristik tarihi yapılar ve lezzetli yemekleri ile romantik bir tatil için en ideal yerlerden biri Roma’dır. Hem sakinleri, hem de turistler için popüler bir alışveriş merkezidir. Roma'da baş başa yapacağınız uzun yürüyüşlerle şehrin kültürü hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.


Bu güzel şehir; harika havası, güzel mimarisi, kanalları ve büyüleyici dar sokakları ile en romantik tatil seçeneklerinden biri. Kiralayacağınız gondol ile su kanallarında dolaşabilir ve Venedik'in birbirinden şirin ve güzel sokaklarını görebilirsiniz.


Burası pitoresk manzaralar, tehlikeli oteller ve büyüleyici manzaralarla kalbinizi büyüleyecek. İsviçre küçük bir ülke olmasına rağmen, parklardan dünyaca ünlü alışveriş merkezlerine kadar aradığınız her şeyi bulabileceğiniz birçok cazibe merkezine sahip. Sanat Müzesi, Zürih Güzel Sanatlar Müzesi, Jean Tinguely Müzesi ise kültürel turları seven çiftleri bekliyor.


Dünyanın en küçük ikinci ülkesi olmasına rağmen, birçok büyüleyici manzarası, yüzlerce yıl öncesinden tablolar barındıran ünlü otelleri ve lezzetli restoranları ile romantik bir tatil için en ideal adreslerden biri. Büyük şehirlerin koşuşturmacasından uzakta sakin bir yer arıyorsanız, Monako romantik kaçamağınız için mükemmel bir seçim olabilir.


Büyüleyici beyaz kumları, doğal tarih müzeleri, botanik bahçeleri, hareketli gece hayatı, müziği, gurme yemekleri ve sessiz plajları ile Hawaii, romantik kaçamaklar için eşsiz seçeneklerden biri.


Büyük pazarları, çarşıları, çeşitli restoranları, kendine özgü kafeleri, gün batımının parlak altın rengi ile başka hiçbir bölgeyle kıyaslanamayacak kadar güzel bir yer olduğuna emin olabilirsiniz.


Dünyanın yedi harikasından biri olarak seçilen Masa Dağı'nın çevresinde çok sayıda doğal güzellikte plajlar, büyüleyici adalar ve olağanüstü manzaralar bulunuyor. Yeşil ovaları, eski binaları, temiz sokakları ile yeryüzündeki cennetlerden biri de Cape Town. Özellikle şehre ve okyanusa güzel ve romantik bir ortamdan bakan Bokab bölgesini çok beğeneceksiniz.


Önceki ve Sonraki
Haberler