EN ÇOK
OKUNAN
YAŞAM - EV

5 adımda bohem dekorasyon

Bohem, bağımsızlığa vurgu yapan, farklı tarzlar ve birbirine zıt renklerle oluşturulabilen bir stil... Mimar Çiğdem Durmayaz, farklı renkleri, dokuları bir arada kullanmanıza imkan veren bu tarzı evinize yansıtmak için ilham verici püf noktalar paylaştı.

profil
BT Ekip
03.10.2020
5 adımda bohem dekorasyon

Bohem tarz için tek bir dokunuş yapma hakkımız olsa bu kesinlikle makrome olurdu. Tek bir obje odanın havasını bu kadar mı değiştirir! Eğer evinize bohem tarzda dokunuşlar yapmak istiyorsanız kesinlikle aklınızda bulunması gereken bir detay. Agnes Concept’e uğrayın deriz...


Konu makromeden açılmışken duvara asabileceğimiz objelerden devam edelim. Çok çeşitli renk, ebatta asacağınız tablo, duvar basketleri, hasır şapkalar veya dokuma ürünlere evinizde yer verin, bohem ruhunu tamamen hissedeceksiniz. Crescen Tasarım’da ilginizi çekebilecek pek çok ürün var, incelemenizi tavsiye ederiz.


Bu güçlü ve ilham verici mobilya detayı, odanın ambiyansına bohem ruhu kesinlikle katacaktır. Oldukça çarpıcı bir detay olan yatak başlarına mutlaka bir göz atın.

Bonus: 10 adımda vintage dekorasyon


Majör değişiklikler yapmanıza gerek kalmadan ev tekstili ürünleriyle evlerinizi boho bir tarza kavuşturabilirsiniz. 


Vurguyu en çok verebileceğiniz yöntem tabii ki mobilya seçimleriniz olacak. Yargıcı Home, Mudo gibi markalar dışında Leleg Living markasına da mutlaka bakmanızı öneririz. Exoteak mobilya tasarım da bu alanda harikalar yaratıyor,aklınızda olsun!

Mutlaka okuyun: 5 adımda floral dekorasyon


Önceki ve Sonraki
Haberler