YAŞAM - ANNE - ÇOCUK

Yaratıcı Çocuk Festivali bu hafta sonu Kadıköy’de minikleri ve ailelerini bekliyor

Çocuk ve aile organizasyonu Yaratıcı Çocuk Festivali için geri sayım başladı. Festival, 5’inci yılında, görkemli etkinlik ve şovlarla 8-9 Haziran tarihlerinde Kadıköy Festival Park’ta gerçekleşecek

profil
BT Ekip
06.06.2024
Yaratıcı Çocuk Festivali bu hafta sonu Kadıköy’de minikleri ve ailelerini bekliyor

Çocukları odağına alan Yaratıcı Çocuk Festivali, 8-9 Haziran tarihlerinde Kadıköy Festival Park’ta düzenlenecek. Bu yıl 5’inci kez gerçekleştirilecek olan festivalde birbirinden eğlenceli ve öğretici 100’den fazla etkinlik yer alacak. Bu etkinliklerde çocuklar beceri ve yaratıcılıklarını keşfederken, aileler de keyifli söyleşi ve konserler eşliğinde tadına doyulmaz bir gün yaşayacaklar.

Yaratıcı Çocuk Festivali binlerce çocuğu; yaratıcı sanat atölyeleri, ekoloji, tasarım, bilim, trafik ve ileri dönüşüm alanlarında yapılacak nitelikli öğretici atölyelerle buluşturacak. Aileler konserler, eğlenceli şovlar ve seçkin markaların onlar için hazırladığı ikram ve etkinliklerle dolu iki günün tadını çıkartacak. Festivalin sahne programında yer alacak özel isimler ise Evrencan Gündüz, Nejat Yavaşoğulları ve Safiye... Yaratıcı Çocuk Festivali; yaratıcı kabare, büyüleyici cycling, fantastik bilim, bubble ve balon katlama şovları, pandomim sanatçıları, jonglörler, sihirbazlar, hediyeler, yarışmalar ve sürprizlerle dolu, eğlenceli bir hafta sonunu 5’inci yaşında Kadıköy Festival Park’a taşıyacak. Festivalde ziyaretçiler tek biletle; atölyeler, stand etkinlikleri, ortak alan aktiviteleri, gösteri ve konserlerden oluşan 100’den fazla etkinliğe katılabilecek.  

Önceki ve Sonraki
Haberler
istanbul psikolog psikolog