GÜZELLİK - SAÇ

Rihanna, Fenty ile şimdi de saçlara el atıyor

Rihanna’nın Fenty Beauty imparatorluğu genişliyor. Yeni saç serisi Fenty Hair’ı Instagram’da duyuran Rihanna, haberi verirken her yaş ve ırkta saçın önemini anlatan kısa bir video paylaştı

profil
BT Ekip
06.06.2024
Rihanna, Fenty ile şimdi de saçlara el atıyor

Rihanna ve Fenty Beauty, Fenty Hair’ın lansmanını duyurdu. Instagram’da yaptığı paylaşımla Fenty Hair’in yakında çıkacağını belirten Rihanna, duyurusunda bir de her yaş ve ırkta saçın önemini anlatan bir video paylaştı. Fenty Beauty ve Skin arasındaki ortak paylaşımdaki videonun başlığı ise şöyleydi: ‘Tamam bazılarınız tahmin etti -@fentyhair bloktaki en yeni ünlü!!! 

Beklediğinizi biliyoruzzzz, bu yüzden bio’daki bağlantı aracılığıyla kaydolun ve alışverişe herkesten önce erişin.’ Paylaşımda ayrıca Fenty Hair’in tüm saç tiplerine hitap eden ‘esnek ürünler serisi’ olduğu da belirtildi. 

Dünyaca ünlü şarkıcı ve iş kadını, çok çeşitli güzellik ve cilt ürünleri markası Fenty ile büyük başarı yakaladı. Saç bakım serisi de markanın doğal bir uzantısı olarak geliyor. 

Rihanna, Fenty Hair’ı duyurduğu kişisel sayfasında ise şu ifadelere yer verdi: “Nihayet beklediğiniz saç deneyimini yaşamanın zamanı geldi.

Saçımı değiştirmenin benim için ne kadar önemli olduğunu biliyorsunuz. Hemen hemen her doku, renk ve uzunlukta saça sahip oldum; bu nedenle, yalnızca her saçın ihtiyacına yönelik değil, aynı zamanda her tür saçı güçlendirmek ve onarmak için tasarlanmış esnek bir ürün serisini piyasaya sürüyorum. Gerçekten ihtiyacımız olan şey bu! Artık tarzınızla güçlenmenin zamanı geldi.”

Fenty Hair web sitesi, yeni serinin piyasaya sürülmesiyle aynı zamana denk gelecek şekilde 13 Haziran'da açılacak. İsteyenler ise erken erişim kazanmak için şimdiden siteye kaydolabiliyor. 

Önceki ve Sonraki
Haberler
istanbul psikolog psikolog