EN ÇOK
OKUNAN
GÜZELLİK - CİLT BAKIMI

En iyi 10 güneş kremi

Güneş kremi önerileri cilt tipinize ve hedeflediğiniz görünüme göre değişiyor. Koruyucu bronzlaştırıcı arayanlar için kalitesi ve içeriğiyle öne çıkan 10 ürünü bir araya getirdik.

profil
BT Ekip
28.06.2020
En iyi 10 güneş kremi

İçeriğinde Lancaster Sensiboost Complex bulunduran Lancaster Sun Sensitive Serisi cildin güneşe karşı koymasını destekliyor ve kızarıklık ya da tahrişi engelliyor. Güneşten saklanmanıza gerek kalmıyor, düzenli kullanım ile hassas cildinize sağlıklı bir bronzluk kazandırıyor. 


Lancaster Sun Beauty güneş bakım serisi ise Bronzluk Aktifleştirici Kompleksi (TAC) sayesinde altın rengi, eşit dağılımlı ve ışıltılı bir bronzluk sağlarken, geniş spektrumlu koruma ve nemlendirici dokular ile cildinize koruma ve bakım sunuyor. Cildinizin korunduğunu bilerek, efsanevileşen Lancaster altın rengi bronzluğu elde edebilirsiniz. 


Güneş ışınlarına karşı yüksek koruma sağlayan stik şeklinde şeffaf bir güneş koruyucu... SPF50+ gibi çok yüksek bir güneş korumasına sahip. Su ve ter ile temasta koruma daha da güçleniyor (Wetforce teknolojisi) ve cilt yüzeyinde beyaz iz bırakmıyor, tamamen transparan... Cildi UVA ve UVB ışınlarına karşı en etkili şekilde koruyor. Tüm cilt tipleri için uygun bir ürün.


Yaşlanma karşıtı koruma sağlamaya yardımcı bir ürün. Leke görünümü oluşmasına karşı koruma sağlamada ve nemlendirmede etkili. Hafif akışkan dokusu ile suya dayanıklı. Spor aktiviteleri için uygun. Işığa duyarlı değil, alkol ve paraben içermiyor. 

 


Anthelios ürünleri içerisinde en yüksek UVA korumasına sahip olan bu güneş kreminin yüksek spektrumlu koruması ciltte UVA ve UVB ışınlarına karşı kalkan görevi görüyor. Kızılötesi ve hava kirliliği sebebiyle cildin zarar görmesini en aza indirmeye yardımcı oluyor. Suya, kuma ve tere karşı çok dayanıklı. Göz çevresinde de kullanılabilir, batma hissi oluşturmuyor.


İngiltere'nin tamamen doğal ve %100 organik içeriğiyle ünlü olan cilt bakım markası The Organic Pharmacy'nin nemlendirici güneş kremi, cildinizi güneşin UVA/UVB ışınlarına karşı korurken yaşlanma belirtilerini onarıyor. Güneşten kaynaklı izleri ve lekeleri gidermeyi hedefliyor, teninizde iz bırakmıyor ve kolayca emiliyor.

 


1984 yılında kurulan ve AR&GE çalışmaları ile adını duyuran yeni güneş losyonu, Mesoprotech teknolojisi sayesinde, ciltte erken yaşlanmaya neden olan UVA ve UVB ışınlarına ve kızıl ötesi radyasyona karşı koruma sağlıyor. 3 ayrı filtreleme özelliğine sahip ürün, kremsi ve ipeksi emülsiyon özelliği sayesinde kolayca vücuda sürülüyor ve yüksek güneş koruması için hızla emiliyor. Cilt için nemlendirici ve yumuşatıcı etkisi bulunan vücut kremi, tüm cilt tiplerine uygun.


Vichy’nin yeni lansmanı çok yüksek korumalı matlaştırıcı yüz kremi Capital Soleil Mattifying SPF 50+, parlama kontrolü ve anında mat etki için Yeşil Kil ve Probiyotik Türevi Bifidus Özü ile zenginleştirilmiş geniş spektrumlu UV koruması sağlıyor. Karma ve yağlı ciltlerin kullanımına özel yeni Capital Soleil Mattifying SPF 50+, kuru bitiş sağlayan doku ve yağlı his bırakmayan formülüyle 12 saate kadar arınmış bir cilt hissi bırakıyor. 3 etkili ürün, ciltteki fazla yağı emiyor, parlamayı kontrol altına alıyor ve UV ışınlarına karşı koruyor. Güneş ışınlarına karşı dayanıklı olan ve Avrupa Birliği tavsiyelerine uygun güneş koruması sunan hipoalerjenik Capital Soleil Mattifying, güçlendirici ve yatıştırıcı Vichy Mineralli Volkanik Suyu içeriyor.


Babe'nin Yüz için 50+SPF İçeren Yağsız Güneş Kremi (Facial Sunscreen Oil-Free Spf 50+) içeriğindeki yüksek güneş koruma faktörü ile cildi UVA/UVB ışınlarına ve güneşe karşı korumaya yardımcı... Cildi nemlendirmeyi destekliyor. Hafif ve yağsız yapısı ile ciltte iz bırakmıyor, çabuk emiliyor, parlamaya neden olmuyor ve suya dayanıklı. Özellikle karma ve yağlı ciltler için ideal. Markanın Vücut İçin 50+ SPF İçeren Güneş Spreyi (Sunscreen SPF50 + Spray) ise aynı özellikleri taşımakla birlikte antioksidanlar ile cildi yatıştırmayı destekliyor.


Doğal tropikal esansı ile ünlü olan bu ürün ipeksi yapısı ve yumuşak sürümü ile cildinizi nemlendiriyor. Güneşin zararlı UVA ve UVB ışınlarına karşı koruma sağlıyor. Suya dayanıklı olan bu güneş kremi E vitamini içeriyor, cildi nemlendiriyor ve yumuşatıyor. Hafif formülü sayesinde ciltte kolayca dağılıyor, hipoalerjenik. 

Mutlaka okuyun: Güneş'ten korunmak için 4 neden


Önceki ve Sonraki
Haberler