EN ÇOK
OKUNAN
MODA - TASARIMCILAR

Alexander McQueen 2020 Pre-Fall

Alexander McQueen, İngiliz Art Nouveau akımından ve el sanatlarından, kuzeyin eşsiz tabiat güzelliklerinden ilham alan Alexander McQueen 2020 Pre-Fall Koleksiyonu’nu tanıttı.

profil
BT Ekip
28.06.2020
Alexander McQueen 2020 Pre-Fall

Koleksiyonda; yeraltının gizli hazinelerinden esinlenen altın, gümüş ve bakır tonlarındaki dikiş detayları; heykelsi tasarımlar, markanın imzasıyla kontrast oluşturan ham ve rafine, aydınlık ve karanlık gibi tezat birliktelikler dikkat çekiyor.  


Alexander McQueen 2020 Pre-Fall Koleksiyonu’nun ayakkabı grubundaki sivri burunlu deri botlar, üst kısımlarındaki omurgayı andıran metal çubuk kayış detayı ile zenginleşiyor. 


Mary-jane ayakkabılar, metal kayış ve markanın imzası pin topuklarıyla; sandaletler ise maden taşlarının güzelliğine atıfta bulunan heykelsi reçine topuklarıyla öne çıkıyor. 


Çanta grubunda, Alexander McQueen Shoulder Bag’de dahil olmak üzere Story ailesinin tüm modellerinde mevsimsel renk varyasyonları ve kontrast düğüm detayları dikkat çekiyor. Myth Cylinder, Mini Vertical Clutch ve Mini Sphere Clutch gibi minyatür çantaların tüm farklı model ve boyutlarında, deri koşum takımlarından ilhamla tasarlanan koleksiyonun imzası niteliğindeki askılar karşımıza çıkıyor. 


Önceki ve Sonraki
Haberler