EN ÇOK
OKUNAN
EĞLENCE - KÜLTÜR SANAT

Atiye'nin 2. sezonundan ilk kareler

Netflix, ikinci sezonu merakla beklenen orijinal dizisi Atiye’nin 2. sezonundan ilk kareleri paylaştı. Başrollerini Beren Saat ve Mehmet Günsür’ün üstlendiği dizinin ikinci sezonu 10 Eylül'de yayında olacak.

profil
BT Ekip
20.08.2020
Atiye'nin 2. sezonundan ilk kareler

Başrollerini Beren Saat ve Mehmet Günsür’ün üstlendiği, oyuncu kadrosunda Metin Akdülger, Melisa Şenolsun, Başak Köklükaya, Tim Seyfi, Civan Canova, Hazal Türesan ve Meral Çetinkaya gibi birbirinden değerli isimlerin yer aldığı Atiye’nin 2. sezonu 10 Eylül’de sadece Netflix’te.


Tüm gerçekleriyle yüzleşip, kendini kabul etmeyi öğrenen Atiye; istediği her şeyin mümkün olabileceğini ve insanın gücünün sınırsızlığını gördükten sonra, ölen kardeşi Cansu'yu geri istemiştir. Göbeklitepe'deki boyut kapısından geçerek, kardeşinin hayatta olduğu bir olasılığa gider. Ancak bu olasılıkta hiçbir şey, alıştığı ve bildiği gibi değildir. Tanıdığı kimse Atiye'yi tanımamaktadır. Çünkü kardeşinin hâlâ sağ olduğu bu yerde, Atiye ve hatta geldiği kapı olan Göbeklitepe hiç var olmamıştır... Daha önce kendi yoluna yürüyen Atiye, bu kez başkaları ve toplum için hareket etmeyi öğreniyor. Bu seferki, onun kahramanlığının aşka ve insanlığa adanma hikayesi...

Bonus: Netflix'te en çok izlenen 10 dizi


Önceki ve Sonraki
Haberler