EĞLENCE - KÜLTÜR SANAT

24 Mart vizyon filmleri

Her cuma olduğu gibi bu cuma da birbirinden farklı türde yerli ve yabancı filmler vizyona giriyor. Komediden bilim kurguya, dramdan animasyona, gerilimden korkuya önemli yapımların vizyonda olacağı bu hafta, sinemaseverler farklı dünyaların kapılarını aralayacak

24 Mart vizyon filmleri

İyi kalpli bir çocuk olan Tanjiro Kamado, ailesinin acımasızca öldürülmesinin ardından küçük kız kardeşi Nezuko'yu tekrar insana dönüştürme umuduyla iblis avcısı olmaya karar verir. Tanjiro, yoldaşları Zenitsu ve Inosuke ve Demon Slayer Corps'un en yüksek rütbeli üyelerinden biri olan Tengen Uzui ile birlikte, müthiş yüksek rütbeli iblisler Daki ve Gyutaro ile karşılaştıkları bir göreve çıkar.


Yalnız bir çocuk olan Pietro, ailesi ile birlikte şehirde yaşar. Ancak anne ve babasının en büyük tutkusu İtalya’nın dağlarıdır. Yaz tatili için Grana köyüne giden aile, buranın Pietro için en uygun yer olduğunu düşünür. Burada hayvanlarla ilgilenen yaşıtı Bruno ile tanışan Pietro, onunla dağ çayırlarında, ormanlarda ve dik patikalarda dolaşır. Bambaşka düşüncelerle köyden ayrılmasının üzerinden geçen 20 yılın ardından yeniden Grana'ya giden Pietro, burada geçmişiyle hesaplaşmaya çalışır.


Bir medya şirketinde çalışmaya başlayacak olan Özge ve Nisa, bu sebeple İstanbul’a gider. Şirketteki korku filmleriyle ünlü olan yönetmen, bu sırada Cafer adında bir adamdan mail alır. Cafer, attığı mailde, elinde gerçek cin görüntüleri olduğunu söylemektedir ve yolladığı harddisk içindeki görüntülerin gerçekliğini kanıtlamak için bir de madalyon gönderir. Söylenene göre madalyonu takan kişiye cinler musallat olmaktadır. Bunlardan habersiz bir şekilde Özge ve Nisa, Cafer’den gelen kargoyu açıp görüntüleri izler ve madalyonu takar. Kalacak yerleri olmadığı için şirkette kalan Özge ve Nisa, herkes gittikten sonra yalnız kaldıklarını düşünseler de cinler çoktan oraya gelmiştir.


‘Motelde Katliam’, Çorum Hitit Üniversitesi'ni kazanan kızlarını yerleştirmek için Çorum'a giden iki ailenin hikayesini anlatıyor. Çorum'a giden ve bir motele yerleşen aileler korkunç bir gerçekle karşılaşırlar. Motelciler geceleri insanları kesip kasaplara satmaktadır. Peki bu katliamdan kurtulan olacak mıdır?


‘Kestik Babacım’, film çekmeye çalışan bir arkadaş grubunun hikayesini anlatıyor. Yakın arkadaş olan yönetmen Erman, senarist Ceyhun ve oyuncu Berkay, bir film çekmeye karar verirler. Ancak bu süreç onların düşündüğünden farklı ilerleyecektir.


Samy, bir banliyö malikanesinde arkadaşları, komşuları ve eşi Alice ile mutlu bir şekilde yaşamaktadır. Samy, ailesinin geçimini sağlamak için bir lüks eşya mağazasında gece bekçisi olarak işe başlar. Fransa'nın en zengin adamı olan Philippe Etienne ise karısının ölümünden sonra kendisini işine adar. Philippe, oğlu Alexandre’ın doğum günü için onu Samy’nin çalıştığı mağazaya götürür ve burada istediğini alabileceğini söyler. Alexandre, onlarca seçenek arasından yeni oyuncağı olarak gece bekçisi Samy'yi seçer.


Önceki ve Sonraki
Haberler
psikolog çift terapisi