MODA - ALIŞ - VERİŞ

Mango’nun yeni koleksiyonu özel günlere odaklanıyor

Mango, İlkbahar/Yaz 2023 sezonu için moda, kalite ve ayrıcalıklı kumaşları bir araya getiren, ‘Capsule’ adını verdiği bir koleksiyon hazırladı. Özel günlere odaklanan koleksiyon, karakteristik Mango elbiselerinden ve tulumlardan oluşuyor

Mango’nun yeni koleksiyonu özel günlere odaklanıyor

Mango’nun bu sezon için hazırladığı Capsule Koleksiyonu, özel günlere odaklanıyor. Özel tasarımlarla öne çıkan yeni koleksiyon; ipek, yüksek kaliteli viskoz, tafta, tüy, püskül ve payet gibi materyallerle ve bitiş kalitesiyle dikkat çekiyor.

Karakteristik Mango elbiselerinden ve tulumlardan oluşan koleksiyonda, en özel günleri için sade, ulaşılabilir ve zarif tasarımları tercih eden yeni nesil gelinlere yönelik tasarlanan bembeyaz parçalar dikkat çekiyor.

Koleksiyonun ana parçaları arasında her ikisi de kırmızı tonlarda olan püsküllü elbiseler ve güpürden yapılmış takım elbise yer alıyor. Koleksiyonda ayrıca kutlama havasını yansıtan değerli taşlar, püsküller ve maksimalist çiçeklerle yapılandırılmış çantalarla; siyah, ten rengi ve gümüş gibi nötr renklerde çalışılan ince bantlı sandaletler her türlü özel gün kıyafetini tamamlayacak şekilde bulunuyor.

Mango, Capsule Koleksiyonu için üç renk grubu belirliyor: Siyahlar, kırmızı ve pembeler ile pastel tonlar. Anahtar renk ise, en özel günlerinde giymek üzere sade, ulaşılabilir ve zarif tasarımlar arayan yeni nesil gelinlere eşlik etmesi amacıyla seçilen beyaz oluyor. Evlilik törenlerinin yoğun olarak gerçekleştiği Mayıs ayında Capsule Koleksiyonu’nda, bu ihtiyaca yönelik kıyafetlere ağırlık veriliyor.

Capsule Koleksiyonu’nun lansman kampanyasında ise günümüzün en beğenilen modellerinden olan Hollandalı Rianne Van Rompaey, fotoğraf sanatçısı Drew Vickers’a poz verdi.

Ağırlıklı olarak mango.com’da satışa sunulacak Capsule Koleksiyonu, seçili mağazalardan da satın alınabilecek. Koleksiyon, çoğu özel günün gerçekleştiği dönem olan Mart ve Eylül ayları arasında, ayda iki kere yenilenecek stoklarla mağazalardaki yerini alacak.

Önceki ve Sonraki
Haberler
psikolog çift terapisi