EN ÇOK
OKUNAN
YAŞAM - YEME - İÇME

En sevimli ve küçük şef Le Petit Chef, artık İstanbul’da

Prag, Zürih, Berlin, Singapur gibi büyük metropollerde misafirlerini ağırlayan dünyanın en küçük ve en eğlenceli şefi Le Petit Chef, artık İstanbul’da. 3D projeksiyon video mapping teknolojisi bazlı Le Petit Chef; yemeklerinizi masanızda hazırlıyor ve bu sırada sizinle birlikte maceradan maceraya koşuyor

En sevimli ve küçük şef Le Petit Chef, artık İstanbul’da

Dünyaca ünlü ve en minik, bir o kadar da tatlı animasyon şefi Le Petit Chef; masaya yansıyan video mapping mutfak hikayeleri ve iddialı lezzetleri ile artık İstanbul’da… Prag, Zürih, Berlin, Singapur gibi metropollerden sonra Sheraton Istanbul City Center’da misafirlerini ağırlamaya başlayan Le Petit Chef, hayal gücünün ötesinde benzersiz bir gastronomi deneyimi sunuyor.

Hikayesi 2015 senesine dayanan ve tabağa minik bir şefin hikayesini yansıtmak fikri ile doğan, 3D projeksiyon video mapping teknolojisi bazlı Le Petit Chef; aralarında Hugh Jackman’ın da olduğu dünyaca ünlü yıldızların da favorisi. Başlangıçlardan salatalara, ana yemeklerden tatlıya dolu dolu bir mönü eşliğinde leziz yemeklerin servis edildiği, dışarıda yemek yeme deneyimini başka bir boyuta taşıyan animasyon gösterisiyle eğlenceli ve unutulmaz anlar yaşatan Le Petit Chef, Sheraton Istanbul City Center ile artık kalıcı bir şekilde İstanbul’da da konuklarını ağırlayacak.

İki saat süren Le Petit Chef deneyimi, sizi bu süre zarfında zamanın nasıl akıp gittiğini fark etmeyeceğiniz sürükleyici bir mutfak yolcuğuna çıkarıyor. Bu tatlı minik mutfak ustası, öncelikle masanızda üç boyutlu belirerek sizi selamlıyor ve karşılıyor, ardından da mönüde yer alan her lezzeti kendi pişirme macerasıyla sizin için sergilerken, her filmin sonunda da reçetesinin nasıl harika bir yemeğe dönüştüğünü deneyimlemenizi sağlıyor. Tatlı olduğu kadar da kibar olan Le Petit Chef, gece boyunca her hikayede farklı diyarlara yelken açıyor. Onu bir okyanusta dalarken, jet skiyle dalgalara meydan okurken, bir çiftlikte malzeme toplarken ve köstebekle mücadele ederken, bir dere kenarında ateş yakarken ve suya kapılıp savrulurken, bir anda ansızın ızgarayı aralayarak yerin altından çıkıp yemeğini pişirirken saldıran arıyla mücadele ederken, Uzakdoğu semalarında oldukça sihirli enstantaneler sergilerken izliyorsunuz. Tüm bu serüven sırasında masanızda çatal servisinizin yanında ya da bardağınızın ardında beliren Le Petit Chef, gittiği her ülkeden farklı lezzetleri misafirleriyle buluşturuyor.

Önceki ve Sonraki
Haberler