EN ÇOK
OKUNAN
YAŞAM - TEKNOLOJİ

Apple'dan 14 Şubat önerileri

Siz de Sevgililer Günü hediyesini son dakikaya bırakanlardansanız merak etmeyin, ona çok seveceği hediyeler almak için hâlâ zamanınız var. Fotoğraftan sağlığa, müzikten eğlenceye sevdiğinize hitap edecek tüm hediye seçenekleri için Apple’ın önerilerini not alın...

profil
BT Ekip
12.02.2021
Apple'dan 14 Şubat önerileri

Selfie çekmekten vazgeçemeyenlere, panorama düşkünlerine ve portre meraklılarına iPhone 12’nin üstün kamerasıyla ilham verebilirsiniz.


Hareket takipçilerinden uyku takipçilerine, patikalara çıkanlardan koşu bandından inmeyenlere, sağlıklı yaşam ve fitness tutkunu herkesin nefesini kesecek bir hediye var; Apple Watch!


Masalarını bateri yapanlara, görünmez gitarlarıyla solo atanlar ve o sihirli melodiyi arayan tüm müzikseverler için AirPods mükemmel bir hediye olacaktır.


Renklere hayat veren ve hayata renk katan herkesin yaratıcılığını iPad ile daha da zenginleştirebilirsiniz. Hediyelerinizi ücretsiz lazer baskıyla kişiselleştirebilirsiniz.


Film düşkünleri, dizi maratoncuları, belgesel meraklıları ve evde keyifli vakit geçirmek isteyenler için Apple TV harika bir seçenek olabilir.

Mutlaka okuyun: iPhone'da sağlık uygulamasını 3 adımda kişiselleştirin


Önceki ve Sonraki
Haberler