EN ÇOK
OKUNAN
YAŞAM - TEKNOLOJİ

iPhone'da sağlık uygulamasını 3 adımda kişiselleştirin

iPhone'da sağlık uygulamasını kişiselleştirmenin yollarını biliyor musunuz? Kurulum adımlarını püf noktaları ile paylaşıyoruz...

profil
BT Ekip
21.01.2021
iPhone'da sağlık uygulamasını 3 adımda kişiselleştirin

Mevcut tüm özelliklere erişmek için iPhone'unuzun ve Apple Watch'unuzun en son yazılıma güncellendiğinden emin olun. Ardından Sağlık uygulamasındaki Özet sekmesini ziyaret edin ve sizin için en önemli olana göre Favorilerinizi düzenleyin.
 


Birçok üçüncü taraf sağlık, fitness ve wellness uygulaması Sağlık uygulamasına bağlanabilir, böylece her şeyi tek bir yerde görebilirsiniz. Bağlayıp bağlayamayacağınızı görmek için favori uygulamalarınızın ayarlarını kontrol edin. Meditopia, Fitwell ve Yazio bunun için sayabileceğimiz güzel uygulamalardan bazıları... Ayrıca Sağlık uygulamasıyla uyumlu olan akıllı terazi, tansiyon aleti, termometre ve benzeri birçok cihazı da bağlayabilirsiniz.


Tıbbi Kimlik, Acil SOS ve diğer önemli sağlık ve güvenlik özelliklerini açmak için Sağlık Denetim Listesini ziyaret edin.


iPhone adımlarınızı, yürüme ve koşma mesafenizi, yürüme hızınızı ve daha fazlasını kendi başına takip edebilir. Ayrıca, gece iPhone kullanımınıza göre yatakta geçirdiğiniz zamanı izleyebilir ve grafiklendirebilir.

Günün sonunda dinlenmek için biraz zaman ayırmanızı isteyen bir uyku programı ayarlayarak iPhone'unuzun uyku hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olmasına izin verin.


Tıbbi Kimliği  ayarladığınızda, acil durumda iletişim kurulacak kişileri ve cep telefonu numaralarını eklemeyi unutmayın. Acil SOS kullanırsanız, konumunuzu belirten bir mesaj alırlar.

Mutlaka okuyun: 7 şaşırtıcı özelliği ile Apple Watch Series 6


Önceki ve Sonraki
Haberler