EN ÇOK
OKUNAN
YAŞAM - SEYAHAT

Seyahat çantanızı seçtiniz mi?

Tatil planınız hazır mı? Peki ya seyahat çantanız? Kamp, mavi yolculuk ya da uzun araba yolculuklarını kolaylaştıran dayanıklı ve renkli bavul modellerini bir araya getirdik.

profil
BT Ekip
26.06.2020
Seyahat çantanızı seçtiniz mi?

Eastpak'in 30 yıla varan garanti sunduğu seyahat çantaları dayanıklı, pratik ve modern bir bavul tercih edenler için ideal. Kabin boyu özellikle gençlerin favorisi... Tekerlekli ve saplı bir model olduğu için taşıma kolaylığı sunuyor fermuarlı pek çok iç cebi var. Kılıfları ise oldukça çeşitli...


2009 yılında Jamie ve Lyndon Cormack tarafından kurulan Herschel Supply Co., ailesinin üç neslinin büyüdüğü kasabanın adını alan bir marka, Kanada merkezli firma hem sırt çantası hem de bavul modelleri ile trendler arasında yer alıyor. Sert dış kaplaması, fermuarlı file saklama ve giysi çapraz askılı split tasarımı, geri çekilebilir üç aşamalı kilitleme kolu, dört adet çok yönlü çift poliüretan tekerlek ve şifreli fermuar kilidi ile öne çıkıyor. 


1910 yılında kurulan Samsonite tanınan bir seyahat markası... Sağlam alüminyum gövdesi ve köşe destekleri ile korunaklı modeller sunuyor. Sessiz çift tekerlekler ve uzun çift tüp çekme kolu, yumuşak manevra kabiliyeti ile konfor sağlıyor. İç tasarımı geniş ve her iki bölmede, eşyalarınızı dikkatlice organize etmenizi ve sıkıştırmanızı sağlayan kayışları ve çıkarılabilir ayırma pedleri bulunuyor. Sertifikalı kilitleri ise güvenlik açısından tercih ediliyor. 


Dsquared2 seyahat çantaları özellikle erkeklerin tercihi trend modeller arasında yer alıyor. Omuzda taşınabilen çantalar kısa süreli seyahatler için kabin bavulu ve spor çantası olarak değerlendirilebilir. Su geçirmeyen modelleri kadar pamuklu seçenekler de var. İç ve yan cepleri ise kullanım alanını genişletiyor.


Pierre Cardin bavul modelleri set olarak satın alma avantajı sunarak beğeni topluyor. 50 cm'lik kabin bavulundan 70 cm'lik büyük boya kadar farklı seçenekler sunuyor. Dış malzemesi PVC kaplı, tekerlekli ve saplı oluşu ile taşıma kolaylığı sağlıyor. 


Rimowa üstün özellikli, lüks seyahat çantaları sunan bir marka. %100 Alüminyum kasa, 4 adet sessiz çalışan bilyalı rulman tekerlek, teleskopik sap, TSA kilidiyle fark yaratıyor ve güvenlik kontrollerinde hasarsız açılma vaadi sunuyor. Kişisel ihtiyaçlarınıza göre uyarlanabilen ve yüksekliği ayarlanabilen Flex Bölücü ile, kasanın içindeki eşyalarınızın düzeni bozulmuyor. 


ÇÇS benzer ürünlere uygun fiyatlı oluşuyla dikkat çeken bir marka. Büyük, zırhlı tekerlekleri çift ve döndürülebilir özellikte, TSA standardında şifreli bir kilide sahip, bölmelere ayrılmış iç yapısı kullanım avantajı  sunuyor. Benzerlerine göre hafif oluşu ile taşıma kolaylığı sağlıyor.  Renk seçenekleri dikkat çekici... Değiştirilebilir parçaları, işçilik ve üretim hatalarına karşı 2 yıl garantili.


Önceki ve Sonraki
Haberler