GÜZELLİK - CİLT BAKIMI

Sandra Bullock genç görünmek çocuk derisi enjekte ettiriyor

Hollywood'un en güzel oyuncularından olan Sandra Bullock, konuk olduğu The Ellen Show'da genç görünmek için Epidermal Büyüme Faktörü (EGF) yöntemiyle çocuk derisini vücuduna enjekte ettirdiğini açıkladı ve tüm dünyada gündeme oturdu.

profil
BT Ekip
25.06.2020
Sandra Bullock genç görünmek çocuk derisi enjekte ettiriyor

Hücre yenileyici etkisi olan EGF tedavisi daha çok  diyabet gibi hücre hasarına neden olan hastalıklarda kullanılıyor.  55 yaşındaki Hollywood yıldızının tıp dünyasında bile tartışma yaratan bir tedavi yöntemini genç görünmek için uygulatması ve bunu açıklaması şaşkınlık yarattı. Ünlü oyuncunun konuk olduğu programda söz konusu çocuk derilerinin sünnet olan Koreli çocuklardan elde edildiği söyleniyor. Konunun detayları ise henüz aydınlatılmış değil...

Benzer şekilde çocuk kanından üretildiği bilinen Adrenochrom'un da genç ve güzel kalmak isteyen ünlüler tarafından tercih edilen bir yöntem olduğu biliniyor. Söz konusu yöntemin Hollywood'da seansının 650 dolar olduğu belirtiliyor. Her iki yöntem de ağır eleştiriler alırken henüz herhangi bir yaptırım uygulanmış değil. 
 

Mutlaka okuyun: Güzellik takıntısı nasıl aşılır?

 

Önceki ve Sonraki
Haberler