YAŞAM - SEYAHAT

Bulgari Otel Roma kapılarını açtı

Konuklarını Bulgari ihtişamıyla ağırlayan Bulgari Hotels&Resorts, en yeni otelini geçtiğimiz günlerde Roma’da açtı. 114 oda ve süitin yer aldığı Bulgari Hotel Roma misafirlerini, şehrin kalbinde, geçmişle bugünün harmanlandığı lüks bir ortamda konuk ediyor

Bulgari Otel Roma kapılarını açtı

Bulgari Hotels&Resorts, en yeni lüks oteli Bulgari Hotel Roma'nın kapısını geçtiğimiz günlerde düzenlenen törenle açtı. Otel, Bulgari'nin memleketi ve sonsuz ilham kaynağı olan Roma’da, Campo Marzio semtinin kalbindeki Piazza Augusto Imperatore'de bulunuyor. Bulgari Hotel Roma, şehirden ilham alan bir renk paletiyle dekore edilmiş 114 oda ve suitin yanı sıra Il Ristorante - Niko Romito, Bulgari Bar, Lobby Lounge, Spa ve İtalya'nın ilk Bulgari Dolci çikolatacı ve pastanesine sahip.

Bulunduğu ortamın ihtişamından ilham alan yeni Bulgari Hotel'in tasarımı, geçmişle bugünü harmanlıyor. Bu eşsiz tasarıma ilham veren Roma mirası, çağdaş zarafet içindeki detaylarda kusursuz bir şekilde karşınıza çıkıyor. İmparator Augustus'un Mozolesi'ne bakan otel, sadece odaları ve süitleriyle değil, yeme içme mekanlarıyla da oldukça iddialı.

Mimarlık firması ACPV Antonio Citterio’nun imzasını taşıyan otelde tasarımcılar, imparatorluk mermerini çağdaş bir şekilde kullanarak Bulgari'nin Romalı kuyumcu kimliğini uyandırmak için büyük renkli bloklarla çalıştı. Mimarların cesur vizyonu sayesinde, 1940'ların orijinal binası muhteşem bir modern anıta dönüştürüldü.

600 konuğun katıldığı ihtişamlı bir törenle açılan otelin bu önemli gecesinde Bulgari marka elçileri Zendaya ve Priyanka Chopra Jonas da misafirler arasındaydı.

Önceki ve Sonraki
Haberler
psikolog çift terapisi