EN ÇOK
OKUNAN
YAŞAM - KEŞİF

Moda'da 'Bir Yer'

Güneşli bir Pazar günü, Moda sahilinde keyifli bir yürüyüş sonrası, sakin bir Pazar kahvaltısına kim hayır diyebilir ki?

Moda'da 'Bir Yer'
Moda’nın hareketli ve kalabalık caddelerinden biraz uzaklaşıp sahile doğru indiğinizde tam köşede sevimli tentesiyle Moda’da Bir Yer size karşılıyor olacak.

Uzun uzun, güzel bir kahvaltı için tartışmasız Moda’da en doğru adreslerden biri. Özellikle güzel havalarda mis gibi deniz havası ve etrafınızdaki çiçeklerle kahvaltı etmenin keyfi anlatılamaz.

Tek ve çift kişilik olmak üzere iki çeşit kahvaltının bulunduğu bu mekanda kahvaltıda sınırsız çay konsepti uygulanıyor. Çeşit çeşit peynirler, domates, salatalık, ev yapımı reçeller, böğürtlenli lor, cevizli acuka, sucuklu yumurta, taze börek ve kahvaltının yıldızı pişi yer alıyor.

Tatlılara gelince bal-kaymak, nutella, tahin-pekmez ve fındık ezmesi gibi birden fazla çeşit sizleri bekliyor. Klasik kahvaltıya alternatif olarak bazlama ekmeği ile yapılan tostlar da oldukça lezzetli. Yumurtasız kahvaltı olmaz diyenler için ise birbirinden lezzetli çeşitler sizleri bekliyor. Özellikle light peynir, taze nane ve fesleğen, keten tohumu ve 3 yumurta ile hazırlanan light omlet mutlaka denenmesi gerekenlerden.

Kahvaltının üzerine güzel bir Türk kahvesi içerek Moda’da keyifli bir tur yapıp, Moda’ya çıkarken de yolunuzun üstünde kalacak olan Meşhur Ali Usta’ya uğrayıp dondurma yiyerek gününüzü sonlandırabilirsiniz.

Önceki ve Sonraki
Haberler