YAŞAM - KEŞİF

Mahallenin en sevimli kahvesi

TomTom Mahallesi’nin en sevimli kafesi tartışmasız Bite Coffeeshop. Duvarındaki cookie yiyen koalasından tanıdığımız Bite, küçücük bir alanın ne kadar sıcak ve samimi dekore edilebileceğinin en güzel örneği.

Mahallenin en sevimli kahvesi
Yokuşun hemen üstünde yer alan Bite, duvarlarındaki sevimli detaylarla dikkatinizi çekmeyi başarıyor. Sırtınızı renkli yastıklara dayayıp, kahvenizi yudumlarken sokağın keyfini çıkarmanız mümkün.

Önünde fotoğraf çeklimeden dönülmeyen, bu mekanın sembolü olan koala, renkli ve desenli yer taşları, duvarlardaki eğlenceli yazı ve desenlerle, mekanın her köşesi ayrı güzel. Leziz bir kahvaltı ve öğle yemeği için bir çok seçenek sizleri bekliyor.

Lezzetli sandviçler ve tatlıların yanı sıra farklı kahveler de mevcut, after eight'li latte en çok ilgimi çeken oldu. Buranın en spesiyal tatlısı ise marşmelovlu Nutella S’mores tart. Adı bile iştahınızı açmaya yeterken hem lezzetli hem de görünüşü gerçekten çok güzel.

Ressam Meriç Akdiş’in tasarımı rengarenk ahşap servislerde yapılan sunumların keyfi ayrı oluyor. Ayrıca kahvelerin servis edildiği Aylin Bilgiç seramik bardaklar ise yine sunuma ayrı bir hava ve keyif katıyor.Yolunuz düşerse uğrayıp, kahvenizi içerken sevimli koala ile bir fotoğraf çektirmenizi mutlaka öneririm.

 

Önceki ve Sonraki
Haberler