EN ÇOK
OKUNAN
YAŞAM - KEŞİF

Bodrum'da huzurlu bir kahve molası

Duygu Özdemir Bodrum'dan yeni keşiflerini paylaşmaya devam ediyor.

Bodrum'da huzurlu bir kahve molası
Bodrum’da keyifli bir kahve molası vermek istiyorsanız merkezde yer alan Pelo Cafe gideceğiniz en güzel adres olacaktır!

Kapısının önünde satılan doğal sabunlar, tazecik toplanıp kurutulmuş çaylarıyla Bodrum’n dokusunu da mekana taşıyan Pelo Cafe, kahvenin, birbirinden lezzetli tatlıların zevkli bir dekorasyonla buluştuğu son derece keyifli bir adres.

Antika koltukların bulunduğu oturma köşesi, bitkilerle süslenmiş detayları, kahve tezgahının tasarımı ile kendine has bir tarz oluşturmayı başarmış. Arka tarafta bulunan uzun masa ise workshoplar, kalabalık oturmalar ve sohbetler için son derece ideal.

Kahveyi de buranın yerli üreticisinden alan Pelo Cafe’de mutlaka içmeniz gerekenler arasında, dayanılması zor olan yaz sıcaklarında buz gibi  anne limonatası ve karadut suyu yer alıyor. Tiramisu ve brownie konusunda da oldukça iddialı olan Pelo Cafe’nin tatlılarının hafifliği ve lezzeti bu iddiasını doğru çıkarıyor. Bu sıcakta tatlı ağır gelir diye hiç düşünmeyin, bir top dondurmayla servis edilen brownie mutlaka tadılması gerekenler arasında.

Akşamüstü hem biraz serinlemek hem de kitabınızı alıp bir köşede dinlenmek isterseniz Pelo Cafe’ye mutlaka uğramanızı öneririm.

Önceki ve Sonraki
Haberler