EN ÇOK
OKUNAN
MODA - ÜNLÜLER

Haftanın ünlü stilleri

Birbirinden şık ve ilham veren stilleri ile haftaya damgasını vurmuş ünlülerini sizler için derledik. İsimler ve tercihleri yazının devamında...

profil
BT Ekip
20.08.2017
Haftanın ünlü stilleri

Gerçek bir pembe renk tutkunu Rita Ora yu hafta da baştan aşağı pembeye büründü. Derin göğüs ve bacak dekolteli elbisesini, pembe ruj ve küpe ile tamamlamış. Oldukça şık ve sevimli gözüken Ora'nın tercihi Alexandre Vauthier.

Haftanın ünlü stilleri

Transparan detaylı turuncu renk elbisesi, nude renkte ayakkabıları ve romantik ve doğal tarzda toplanmış saçları ile Mandy Moore haftanın en şık isimlerinden. Elbise Valentino imzası taşıyor. 

Haftanın ünlü stilleri

Kalın kadife hisli kumaş üstüne işlemeli mini takımı ile Lucy Hale dikkat çekici ve farklı bir stil oluşturmuş. Geriye taranmış saçları elbisenin alaturka havasına zıt bir uyum yakalamış. Tercihi ise Fausto Puglisi.

Haftanın ünlü stilleri

Son dönemde stili ile herkesi kendine hayran bıraktıran Zendaya bu sefer karşımıza çizgili bir pantolon ve gömlek takımıyla çıkıyor. Canlı makyajı elbisenin rahat ve maskülen havasına çok iyi uyum sağlamış. Tercihi ise Asish.

Haftanın ünlü stilleri

Sarı midi boy kesim elbisesi, sarı-turuncu bantlı ayakkabısı ve güneş gözlükleri ile Millie Bobby Brown dikkat çekici, enerjik ve sıradışı bir tercih ile kırmızı halıda boy gösteriyor. Elbise ise Kenzo'ya ait.

Haftanın ünlü stilleri
Önceki ve Sonraki
Haberler