EN ÇOK
OKUNAN
YAŞAM - EV

Trend: Renkli mutfak dolabı

Mutfaklar evde en çok zaman geçirdiğimiz alanlardan biri. Durum böyle olunca da mutfak tasarımında ve dekorasyonunda sürekli yenilik yapma ihtiyacı hissediyoruz. Ancak sıkılmayacağınız bir trend var ki 2020’ye damgasını vurdu. Beyaz mutfak dolaplarının yerine bu yıl pastel tonlarda tercih edebileceğiniz mutfak dolapları mutfaklara ayrı bir zenginlik katıyor. Mimar Çiğdem Durmayaz anlattı...

profil
BT Ekip
28.08.2020
Trend: Renkli mutfak dolabı

Beyaz mutfak dolaplarından çok da uzaklaşamayanlar için gri veya bej tonlarda hatta beyaz ile kombinlenen dolap kapakları eve sıcak ve doğal bir ambiyans getiriyor. Naturel tonlar modası uzun süreceğe benziyor. Renkli veya siyah-beyaz seramik kombinasyonu ile olabilecek bu dolap kapakları her tarzda eve uygunluk gösterecektir.


Mavi derken ister daha canlı isterseniz de pastel karteladan tercih edebileceğiniz tonlarda mutfak kapakları evinize elegan bir hava katacak bize güvenin... Pirinç veya gümüş renkte metal kulplarla kombinlediğinizde de bu havayı bir kademe yukarı taşıyabilirsiniz. Evinizi yenilemek ama ekonomik sınırlarınız içinde kalmak istiyorsanız da mevcut dolap kapaklarınızı alacağınız bir boya ile boyamak da başvurabileceğiniz metodlar arasında.


Mutfaklarına sıcak bir atmosfer sağlamak isteyenler bu önerimizi dikkate alsın! Özellikle sıcak tonlarda kilimler ve ahşap ile kombinasyonuna hayran kalacaksınız. Yeni nesil dolap kapaklarını nereden bulabileceğinizi merak ediyorsanız bir Alman firması olan Nolte’ye mutlaka uğrayabilirsiniz.

Mutlaka okuyun: Akdeniz mavisini evinize taşımanın 4 yolu

Önceki ve Sonraki
Haberler