EN ÇOK
OKUNAN
YAŞAM - EV

Pandemi ve sonrası için dekorasyon önerileri

Pandemi hepimizin hayatını tamamen değiştiren bir süreç oldu. Bu dönemde yaşadığımız çevreyi de değiştirdik. İşlerimizi evden yürütebilmek veya kendimize yer açmak için yaşam alanımızda değişiklikler yapmamız gerekti. Mimar Çiğdem Durmayaz pandemi ve sonrası için dekorasyon önerilerinde bulundu...

profil
BT Ekip
04.09.2020
Pandemi ve sonrası için dekorasyon önerileri

Minimal sayıda insanla görüştüğümüz bu dönemde işlerimizi de devam ettirebilmek adına ofisimizi evimize taşıdık. Evde küçük de olsa bir alanı bilgisayarımızı, belgelerimizi koyabileceğimiz bir şekilde ayarlamamız gerekti. Huzurlu ve düzenli bir ortam yaratmak tabii ki hepimiz için bu gergin dönemde önemliydi. 

Bonus: Evde verimli çalışabilmek için 5 öneri


Bu dönemde en çok da iç huzurumuzu bulmaya çalıştık. Kimimiz kitap okumak için sakin bir köşe seçti kimimiz resim yapmaya başladı. Bu yeni düzeni bir tarz doğrultusunda kurarsak sürdürülebilir olacağını unutmayalım.


Sağlıklı kafa sağlıklı vücutta! Büyük bir kesim bu dönemde spor salonlarına gidemediği için evlerinde spora başladı. Bu da yeni bir düzen gerektiriyor tabii. Ferah bir alan yaratabilmek ise en önemlisi. Yoga matımızı koyabilecek kadar küçük ancak sakin bir köşe hepimizin işini görür.

Bonus: Evden takip edebileceğiniz 3 yoga dersi


Önceki ve Sonraki
Haberler