EN ÇOK
OKUNAN
İYİ HİSSET - FITNESS

Evden takip edebileceğiniz 3 yoga dersi

Coronavirüs salgını ile birlikte yoga ve meditasyon hiç olmadığı kadar gündemde... Profesyonel yoga eğitmenleri tarafından paylaşılan online ders önerileri yazımızda...

profil
BT Ekip
15.04.2020
Evden takip edebileceğiniz 3 yoga dersi

COVID-19 salgını nedeniyle evde olan takipçilerinin vücut sağlığı için fayda yaratmak isteyen Boyner, “Evde kal ama hareketsiz kalma” çağrısıyla her gün evde yapabilecek farklı aktiviteler öneriyor. Takipçiler, uzman spor eğitmenlerinin yer aldığı antrenman videoları sayesinde düzenli egzersiz yapma ve vücut direncini artırma fırsatı buluyor. Crossfit eğitmeni Fatih Tiraki ile “Functional Training” antrenmanları, Halil Kılıç ile “Total Body Workout”, Mine Yılmazbilek ile “Kick Box Dance”, Tuğrul Çağrı ile “Mağaraya Giriş 101” gibi çalışmalara takipçiler yoğun ilgi gösteriyor. Deniz Orbay ile “Evde Kalça Açıcı Yoga”, “Bağışıklık Sistemi Güçlendirme Yogası”, Birnur Yıldırım ile “Evde Pilates” videoları da vücut için fayda sağlayan ve ilgi gören paylaşımlar arasında bulunuyor. Ayrıca hepimizin evde olduğu bugünlerde, kozmetik ve cilt bakım uzmanları online paylaşımlar üzerinden cildine önem verenlerin sorularını yanıtlıyor. Program Boyner'in instagram hesabından ulaşabilirsiniz. 


MACFit spor salonları Covid-19 salgını nedeniyle geçici bir süre kapandı ancak eğitmenler instagram ve YouTube hesabı üzerinden düzenli olarak yayın yapıyor.  Ev egzersizleri, yoga, pilates, dans, cardio gibi pek çok alanda haftalık programı takip edebilirsiniz.


2006 yılından bu yana faaliyette olan Cihangir Yoga da salgın nedeniyle salonlarını kapatırken online derslere ağırlık verdi. Hatha Yoga odaklı her seviyeden derslerin bir kısmını Youtube kanalından ücretsiz takip edebilir, ayrıca siteden online ödeme seçeneği ile yalnızca 25 TL karşılığında özel derslere katılabilirsiniz. 

Bonus: Dik bir duruş için 5 hareket


Önceki ve Sonraki
Haberler