EN ÇOK
OKUNAN
YAŞAM - EV

Kıvrımlı mobilyalar ile dekorasyon

2020’nin son çeyreğinde gittikçe popülerliğini kanıtlamaya başlayan kıvrımlı mobilyalar 2021 yılında çokça karşımıza çıkacak diyebiliriz. Mimar Çiğdem Durmayaz oldukça estetik ve fonksiyonel görünen mobilyaları yakından inceledi...

profil
BT Ekip
03.02.2021
Kıvrımlı mobilyalar ile dekorasyon

Elegan ve değişik bir görüntü isteyenler için kesinlikle tercih edilebilecek bir koltuk seçeneği. Dünyada 2019 yılında görmeye başladığımız kıvrımlı koltuklar artık Türkiye’de de yerini almaya başladı. Hem yer tasarrufu sağlıyor hem de gözleri dolduruyor. Her salon veya oturma odası tipine uyabilecek koltuk üretimini mobilya markaları arasında rahatça bulabilirsiniz. Bu şık alternatifi bir değerlendirin deriz.


Koltuk haricinde yan sehpa, orta sehpa, masa gibi tamamlayıcı mobilyalar için de kıvrımlı veya dairesel formda seçenekler mevcut. Hem ortamdaki kareli formdaki alternatif mobilyalara oranlara kabalığı yok ediyor, hem de çocuklarınız bebekleriniz için daha güvenli bir seçenek oluyor diyebiliriz. 


Aydınlatma ürünlerinde de evinizin diğer tercihlerinde olduğu gibi kıvrımlı ve dairesel formdaki ürünleri seçebilirsiniz. Oldukça estetik bir bakış açısı yakalayacak bu formların her mekana yakışacağına eminiz.


Detaylar kesinlikle herkeste farkındalık uyandıracak ve mobilyanıza özgünlük sağlayacak küçük ama önemli tasarım noktaları... Sadece küçük bir detay bile o mobilyaya veya objeye aşık olup evinizde yer etme konusunda sizi ikna edebilir. Detaylar önemli!

Bonus: Banyo dekorasyonu için 3 öneri


Önceki ve Sonraki
Haberler