EN ÇOK
OKUNAN
MODA - ALIŞ - VERİŞ

En şık triko pantolonlar

Bu kış evde de sokakta da şık ve konforlu olmanın anahtarı triko pantolonlar... Sezonun öne çıkan modellerini bir araya getirdik.

profil
BT Ekip
02.02.2021
En şık triko pantolonlar
En şık triko pantolonlar

JOIN US kazak, hırka, pantolon ve elbise gibi çok çeşitli birçok üründe tasarımlarıyla fark yaratıyor. Markanın sıcak tutan yumuşacık triko pantolonları yalnızca evde değil herhangi bir davette bile size eşlik edebilecek şıklıkta...


1988 yılından beri faaliyet gösteren Dilvin bu sezon triko alanında dikkat çeken markalardan oldu... Dilvin'in vücudu formda gösteren modern kesimlerini çok sevdik. Örgü desen trikolar ise evde kış sıcaklığını yaşamak için ideal.


Her tasarımında tek ürünle bile sofistike bir hava sunan İpekyol triko pantolonlarında da bu etkiyi sürdürüyor. Ayrı ayrı ya da takım olarak kullanabilirsiniz.


Çağdaş ve yaratıcı triko markası Knitss, Sanattan, yaşamdan ve etkileşimlerden aldığı ilhamla muhteşem görünümlü eşsiz ve eksiksiz bir gardırop sunuyor. En kaliteli İtalyan iplikleri ile tasarlanan ve her detayına büyük özen göstererek üretilen tüm KNITSS ürünleri, sportif konforu muhteşem görünümlerle buluşturuyor.


Davet elbiseleri ile öne çıkan Deep Atelier, pandemi döneminde ev şıklığına da odaklandı. Markanın triko pantolonları ve triko takımları hem evde hem de sokakta konforlu şıklık sunan hesaplı seçeneklerden...


Tasarım ürünleri bir arada bulabileceğiniz The Latest Thing'de zarif dekolteli triko takımlar ve tulum gibi özel modeller de var...


Ev giyimin trendi triko takımlar Trendyol'un da bu sezon en çok ilgi gören modelleri arasında oldu. TRENDYOLMILLA'NIN triko takımları renk seçenekleri ve özellikle indirim dönemlerinde sunduğu fiyat avantajı ile ilgi çekiyor.

Bonus: Şık ve konforlu 7 ev giyim koleksiyonu


Önceki ve Sonraki
Haberler