YAŞAM - EV

Bottega Veneta ilk ev koleksiyonunu tanıttı

Bottega Veneta 80 üründen oluşan ilk ev koleksiyonunu tüketiciye sundu. Koleksiyonda; kişiselleştirilebilir oyun kartları ve tavla takımlarından köpek tasmalarına kadar saf deri ürünleri yer alıyor

profil
BT Ekip
02.01.2024
Bottega Veneta ilk ev koleksiyonunu tanıttı

Bottega Veneta’nın geçtiğimiz günlerde tanıttığ ilk ev koleksiyonu 80 üründen oluşuyor. Koleksiyonda; Boujee ahşap masa oyunlarından çamaşır sepetlerine, evcil hayvan aksesuarlarından oyun kartlarına kadar herkes için bir şeyler var.

Bottega'nın deri ürünleri; koleksiyonda tepsiler, kutular, çamaşır sepetleri gibi tüm ögelerde çeşitli boyutlarda ve renklerde karşımıza çıkıyor. Diğer deri ürünler arasında; ahşap bir stand üzerinde duran bir tavşan, bir yılan, bir dinozor ve bir eşek gibi Intreccio Nappa hayvan figürlerinin yanı sıra çeşitli boyutlarda Intreccio evcil hayvan aksesuarları yer alıyor.

Koleksiyondaki battaniyeler, dana derisi yama ve dikiş detaylarıyla tamamlanan yünden üretilmiş. Blanket Damier ve Tweed Blanket de koleksiyondaki battaniyelerden sadece ikisi. Koleksiyonda Intrecciato deri yastıklar ve tüvit yastıklar da dahil olmak üzere çok sayıda yastık da öne çıkıyor.

620 dolar etikete sahip olan, siyah ve kırmızı renk seçenekleriyle sunulan ve iki özel deste ve cep boyutunda bir deri kapakla birlikte sunulan Bottega'nın oyun kartı setini dilerseniz kişiselleştirebiliyorsunuz. Tavla takımları ise deri muhafaza içinde yer alıyor ve 6.300 dolar etikete sahip. Dekoratif domino seti ise Veneto bölgesinden gelen kilden yapılmış bir dizi karoya sahip.

Önceki ve Sonraki
Haberler