YAŞAM - ANNE - ÇOCUK

Dior, bebeklere özel ‘kokulu su’ ve banyo ürünleri çıkardı

Lüks Fransız markası Dior, ‘kokulu su’ olarak adlandırılan Bonne Étoile ve banyo bakım malzemelerinden oluşan bir koleksiyon çıkardı. Dior'un Parfüm Direktörü Francis Kurkdjian tarafından yaratılan Bonne Étoile, alkolsüz olarak formüle edildi ve armut, yabani gül ve beyaz misk notaları içeriyor

profil
BT Ekip
13.11.2023
Dior, bebeklere özel ‘kokulu su’ ve banyo ürünleri çıkardı

Dior, Baby Dior'un Bonne Étoile Koleksiyonu adlı koku ve banyo serisinin, çocukluğun saflığına ve tatlılığına zamansız bir övgü olarak yeniden canlandırıldığını duyurdu. Lüks moda evi, bebeklerin hassas ciltleri için özel olarak tasarlanmış bir cilt bakım serisini piyasaya sürdü. Banyo zamanı kullanımına yönelik Baby Dior serisinde bir ‘kokulu su’nun yanı sıra saç, yüz ve vücut için köpüklü temizleyicinin yanı sıra nemlendirici süt gibi ürünler yer alıyor.

Bunların hepsi, esas olarak bebekler için parfüm görevi görecek şekilde tasarlanmış ve 230 dolar değerindeki ‘kokulu su’ Bonne Étoile ile birlikte geliyor. Dior'un Parfüm Direktörü Francis Kurkdjian tarafından yaratılan karışım, alkolsüz olarak formüle edildi ve armut, yabani gül ve beyaz misk notaları içeriyor.

Baby Dior Sanat Yönetmeni Cordélia de Castellane, çiçek desenli Bonne Étoile şişesinin yanı sıra cilt bakım serisindeki diğer ürünlerin kaplarını da tasarladı.

Bonne Étoile Eau de Senteur (kokulu su) şişesi iki renkte mevcut: Açık pembe ve açık nane yeşili. Pastel renkli şişeler, hayvanat bahçesi ve renkli sıcak hava balonlarıyla süslenmiş. Şişeyi, dilediğiniz renkte kurdeleyi ekleyerek kişiselleştirebiliyorsunuz.

Önceki ve Sonraki
Haberler
istanbul psikolog psikolog