EN ÇOK
OKUNAN
YAŞAM - ANNE - ÇOCUK

Çocuklarla hafta sonu etkinlikleri (11-12 Mart)

buseterim.com.tr okuyucusu anne ve babalar için bu hafta sonu öne çıkan çocuk tiyatrolarını derledik. Herkese iyi seyirler!

profil
BT Ekip
10.03.2017
Çocuklarla hafta sonu etkinlikleri (11-12 Mart)

Seksen Günde Dünya Turu

11 Mart Cumartesi günü Akbank Sanat’ta gerçekleşecek olan Seksen Günde Dünya Turu tiyatrosu 6 yaş ve üzeri çocuklar için uygun. Dünya edebiyatının en ünlü serüvenlerinden biri olan bu etkinliğe katılım ücreti ise tam 9 TL çocuk 6 TL.

Kutup Macerası

Kutuplarda yaşayan iki eskimo çocukları, Milr Mo kardeşler balık yakalamak için yola çıkarlar, ve başlarına neler neler gelir.11 Mart Cumartesi günü Akasya Kültür Sanat’ta saat 13:00’de her yaştan çocuğun izleyebileceği bir tiyatro ile bu macerayı izleyebilirsiniz. Bu etkinliğin fiyatı ise 24TL.

Kukla Gösterisi

“Keloğlan Ormanda” adlı kukla gösterisi Koza Tiyatrosu’nda 11 Mart Cumartesi günü saat 12:00’da gerçekleşecek. Biletleri biletix.com’dan veya gişelerden alabilirsiniz.

Pinokyo

Leyla Gencer Opera ve Sanat Merkezi’nde, Pinokyo oyunu Tiyatro Alkış uyarlamasıyla gerçekleşiyor. 12 Mart Pazar günü 13:00’ de tüm yaş gruplarının katılabileceği bu oyunun ücreti ise 24 TL.

İZMİR

Don Kişot ve Maceraları

Sabancı Kültür Sarayı Hasan Tahsin Salonun’da 11 Mart Cumartesi günü gerçekleşecek olan Don Kişot Maceraları tiyatrosu 14:00 ile 16:00 saatleri arasında gerçekleşecek. Tüm yaş gruplarının katılabileceği bu etkinliğin ücreti ise 18 TL.

Önceki ve Sonraki
Haberler