EN ÇOK
OKUNAN
YAŞAM - ANNE - ÇOCUK

Baby On The Go patikleri ABD'de satışta

Sizlerden büyük ilgi gören Baby On The Go patik markamız, ABD'nin lüks mağaza zinciri Saks Fifth Avenue’da satışa çıktı.

profil
BT Ekip
17.04.2018
Baby On The Go patikleri ABD'de satışta

Buse Terim’in Baby on the Go markasıyla tasarladığı patikler Amerika’nın lüks mağaza zinciri Saks Fifth Avenue’nin internet sitesinde satılmaya başladı.

Buse Terim’i ve Baby on the Go markasını yakından takip eden mağaza yöneticileri bir süre ünlü blogger ile bağlantıya geçerek, patikleri Saks mağazasının online satış sayfasında müşterileriyle buluşturma taleplerini iletti. Anlaşma sağlanarak geçtiğimiz ay New York’a gönderilen patkiler dün itibariyle satışa çıktı.

Patiklerin Saks’ta satışa sunulmasından dolayı duyduğu mutluluğu dile getiren Buse Terim, “Şu anda iki heyecanı birlikte yaşıyorum. İkinci bebeğim Naz’ı kucağıma almaya saatler kala Amerika’nın en ünlü lüks mağazası Saks, Baby on the Go markasıyla tasarladığımız patikleri online mağazasında satışa çıkardı. Nil için bir ihtiyacı giderme amacıyla ortaya çıkan patikler artık Saks ile tüm dünyaya yayılacak. Türkiye’den çıkan bir markayı temsil ediyor olmanın mutluluğunu yaşıyorum” dedi.

Minik ayaklara renk katan Baby on the Go patikleri, 17-24 arası numara seçeneği ve 24 farklı modeliyle Saks’ın online satış sayfasında tüm dünyadaki annelerin beğenisine sunuluyor.

Önceki ve Sonraki
Haberler