EN ÇOK
OKUNAN
İYİ HİSSET - ASTROLOJİ

Haftalık burç yorumları (16-22 Nisan)

Haftayı Pazartesi erken saatlerde Uranüs etkili bir yeniayla karşılıyoruz. Koç burcundaki yeniay bizlere yeni başlangıçlar vadediyor. Bir yandan da şaşırtıcı durumlara hazırlıklı olmamızı tavsiye ediyor.

profil
Dolunay Karaca
16.04.2018
Haftalık burç yorumları (16-22 Nisan)

Koç burçları, bu hafta sizler ışık saçıyorsunuz. Kendinizi mutlu, enerjik ve cesaret dolu hissedebilir, motivasyonunuzu yüksek tutmak için spor ve size keyif verecek aktivitelerle uğraşabilirsiniz. İlişkilerde yaşadığınız gerilim ve yanlış anlaşılmalar, bu ay yerini sıra dışı heyecanlara ve spontane başlangıçlara itiyor. Mars’ın aldığı açılarla olgunlaşmış hissedeceksiniz kendinizi. Yeniay sizin burcunuzda gerçekleşecek, ilginç gelişmelere hazırlıklı olmanız şart.

 

Haftalık burç yorumları (16-22 Nisan)

Boğa burçları, iletişim problemleri çekeceğiniz bir dönem, biraz yalnız kalmaya ve dinlenmeye ihtiyaç duyabilirsiniz. Meditasyon, yoga, dua, terapi için uygun etkiler var. Bu hafta ikili ilişkilerinizde aşk ve flörtlerle ilgili maddi kaynaklı sorunlar gündeme gelebilir. 16 Nisan’daki yeniay etkisiyle bilinçaltınıza attığınız bir problem yüzeye çıkabilir. Bununla mücadele etmenizi öneririm. Detoks zamanı sizler için.

 

Haftalık burç yorumları (16-22 Nisan)

İkizler burcu, sıra dışı ve farklı kişilerle tanışıp sosyalleşebileceğiniz bir hafta, arkadaşlık teması vurgu kazanıyor sizler için. Aşk konularında ise gerginlik ve tartışmaların olduğu dönem olabilir. Pazartesi itibariyle Merkür retrosu bitiyor. Yine 16 Nisan’daki yeniayla beraber yeni bir kulüp üyeliği alabilir, bir dernek veya yardım kurumunda çalışmak için kolları sıvayabilirsiniz. Bu ara eski aşklara dönüş yapıyorsunuz.

 

Haftalık burç yorumları (16-22 Nisan)

Yengeç burçları, iş konularında oldukça şanslı olacağınız, kendinizi göstereceğiniz bir dönem olacak. Yeni bir işe başlamak, terfi almak veya bir projeyi başarı ile tamamlamak sizi mutlu edecek. Etrafınızdaki kişiler tarafından saygı ve sevgi göreceksiniz. Eşiniz ise sizin desteğinizi bekliyor. Parasal bir zorlanmadan geçiyor olabilir. Onun ilgiye ihtiyacı var bu ara.

 

 

Haftalık burç yorumları (16-22 Nisan)

Aslan burçları, inançlarınızı, hayata bakışınızı sorgulayacağınız bir hafta. Eğitim konularınız önem kazanacak, yayın, pazarlama, yurtdışı seyahatler ve yabancılarla iş birlikleri olabilir.  Sevdiklerinizle baş başa tatile çıkmak için plan ve programlar yapabilir, farklı kültürlerden insanlarla bir araya gelerek yeni şeyler keşfedebilirsiniz. Çevrenizde bir takım gerginlikler var, dikkat. Koç yeniayı ile şaşırtıcı bir haber geliyor sizlere.

Haftalık burç yorumları (16-22 Nisan)

Başak burçları, bu hafta sizin için eşinizin parasal durumu, ortaklaşa kazançlar önem kazanıyor. Herhangi bir ameliyat, miras, vergi, faiz konuları, ödemeleriniz ön olanda olacak gibi görünüyor. 16 Nisan’daki Koç yeniayında bu konularda bir takım desteklenmeler alacaksınız. Bu konularda gelişmeler yaşayabilirsiniz. Sevdiğiniz kişi fazla sessiz bu ara. Kabullenmiş diyelim biz ona.

Haftalık burç yorumları (16-22 Nisan)

Terazi burçları, bu hafta sizler için ikili ilişkiler ön planda olacak. Sevdiğiniz kişiden ummadığınız bir teklif alıp şaşırabilir ve ilişkinizi bir üst aşamaya taşıyabilirsiniz. Yalnızsanız şayet hayatınıza yeni biri girebilir. Biriyle tanışma ve yeni bir ilişki başlatma konularında şanslı olabilirsiniz. Evde tadilat ve dekorasyon var.

 

Haftalık burç yorumları (16-22 Nisan)

Akrep burçları, bu hafta sizler için çok hareketli bir hafta olabilir. İş hanenizi geliştirirken, yanınızda çalışanlarla olan diyalogunuz gayet güzel. Birlikte çalıştığınız kişilerden destekler alacaksınız. 16 Nisan’daki yeniay sağlık konularına dikkat çekerken, düzenli beslenmek, diyet, spor gibi aktiviteleriniz ağırlık kazanabilir. Aşk iyi gidiyor.

Haftalık burç yorumları (16-22 Nisan)

Yay burçları, bu hafta sizlere yeni bir aşk göz kırpabilir, beklenmedik bir yerde beklenmedik bir şekilde biriyle tanışabilir, gönlünüzü ona kaptırabilirsiniz. 16 Nisan’daki yeniay bu konularda sizi destekleyecek.  Ay ortasına kadar ilişkilerle ilgili sorunlar yasamıştınız. Malum Merkür geriliyordu ve sizi aşk konusunda etkiledi en çok, Pazartesi itibariyle bu etkiden çıkıyorsunuz.

Haftalık burç yorumları (16-22 Nisan)

Oğlak burçları, bu hafta ani bir şekilde taşınma veya yer değiştirme fikri gündeminize oturabilir. Ev, aile konuları önem kazanabilir. 16 Nisan’daki yeniay tüm bu konularda sizi desteklerken, ebeveynlerinizle olan ilişkilerinizi gözden geçirebilir. Onlara olan sorumluluklarınızı tam olarak yerine getirebilirsiniz. Sevdiğiniz kişi ise gözünüze girmek için işine sarılıyor.

Haftalık burç yorumları (16-22 Nisan)

Kova burçları, bu hafta yakın çevre ilişkileriniz önem kazanacak, komşularınız, akrabalarınız, kardeşlerinizle olan iletişiminiz güzel gidecek. 16 Nisan’daki yeniay sizi bu konularda destekleyecek ve konuşma, yazma, öğrenme, öğretme becerileriniz artacak. İnsanlar sizden ilgi ve destek bekleyecek. Aşk konularında yalnız olan Kovalar girdikleri ortamlarda yeni birileriyle tanışabilirler. 

Haftalık burç yorumları (16-22 Nisan)

Balık burçları, bu hafta para konularınız, kazançlarınız gayet iyi görünüyor. Çalışmalarınızın karşılığını aldığınız bir dönem olacak. 16 Nisan’daki yeniayla beraber farklı kazanç yöntemleri deneyebilir veya var olan işinizde beklenmedik paralar kazanabilirsiniz. Aşk konularında partnerinizle beraber yapacağınız güzel aktiviteler ve eğlenceli organizasyonlar mevcut. Güzel konuşma, gücünüzü kullanmanız gerekiyor.

Haftalık burç yorumları (16-22 Nisan)
Önceki ve Sonraki
Haberler