EN ÇOK
OKUNAN
YAŞAM - ANNE - ÇOCUK

Baby on The Fest by Buse Terim yarın başlıyor!

Bu yıl 14-15 Mayıs’ta dördüncü kez gerçekleşecek olan Baby on the Fest by Buse Terim, anne-babalar ve çocuklara eğlence ve aktivite dolu iki gün vadediyor. Maximum Uniq İstanbul'da gerçekleşecek festivalde minikler eğlenirken, anne-babalar da onlara eşlik edecek ve aynı zamanda alışveriş yapma imkanı bulacak

Baby on The Fest by Buse Terim yarın başlıyor!

Anne-babaların ve çocukların severek ziyaret ettiği, doyasıya eğlendiği Baby on the Fest by Buse Terim, bu yıl Aveeno sponsorluğunda dördüncü kez sevenleriyle buluşuyor! Anne-babalar ve çocuklar, açık havada dopdolu bir programla festival tadında iki gün geçirecek. Çocuklara yönelik ürünlerin de satışa sunulacağı festivalde alışveriş imkanının yanı sıra minikler için gün boyu atölye ve aktiviteler yer alacak.

Dolu dolu geçecek bu iki günde ziyaretçileri; GYMY Kids önderliğinde gün boyu sürecek spor ve sanat atölyeleri, JR Archaeologist ile alan kazı çalışması, Studio Canlı ile yine çocuklara yönelik yoga ve mindfulness atölyeleri, müzik ve daha birçok sürpriz bekliyor.

Girişimci annelerin alışveriş stantlarında festivale özel indirimler sunacağı alışveriş alanında ziyaretçileri farklı sürprizler de bekliyor. Ayrıca festivale destek veren Aveeno, Skechers, IGA, Zwilling, Vestel, Dalin, Bebedor, Taze Direkt, Tomme Tippe, Medipera ve Pin Soğuk Çay stantlarında da keyifli etkinlik ve sürpriz hediyeler ziyaretçilerle buluşacak.

Giriş ve tüm etkinliklerin ücretsiz olduğu festival; 14-15 Mayıs Cumartesi ve Pazar günleri 11.00-21.00 saatleri arasında Maximum Uniq İstanbul'da misafirlerini bekliyor.

Önceki ve Sonraki
Haberler