EN ÇOK
OKUNAN
MODA - ÜNLÜLER

Ünlü müzisyen ve moda ikonu J Balvin, Guess Originals ile geri dönüyor!

Guess Originals, daha önce de birlikte çalıştığı ünlü müzisyen ve moda ikonu J Balvin ile yeni bir iş birliğine daha imza atıyor. Bugün satışa çıkan Guess Originals x J Balvin Amor Koleksiyonu; parlak renklerle, barış ve sevgi temalarıyla ve özellikle de öz sevgi hissiyatıyla öne çıkan evrensel bir tasarım dili sunuyor

Ünlü müzisyen ve moda ikonu J Balvin, Guess Originals ile geri dönüyor!

Guess Originals; Guess Originals x J Balvin Amor Koleksiyonu kapsamında yeniden ünlü müzisyen ve moda ikonu J Balvin ile iş birliği yapıyor. Balvin’in ‘The Boy from Medellin’ belgeselinden ilham alan koleksiyon, Guess’in DNA’sında yer alan ikonik desenleri ve kaliteli kumaşları harmanlayarak Balvin’in şöhretin ötesindeki kişiliğini ve ruh sağlığı yolculuğunu daha derin bir şekilde ele alıyor. Koleksiyon, bugün guessoriginals.eu adresinde ve belirli Guess mağazalarında satışa sunuldu.

Balvin yeni proje hakkında şöyle konuştu: “Guess ile yıllardır birlikte çalışıyoruz. Aramızda müthiş bir uyum var. İş ilişkisinden öte bir dostluk ilişkisi içerisinde iş birliği yapıyoruz. Nicolai ve Guess ile çalışırken bir ailenin parçasıymış gibi hissediyorum. Bu yeni projede ise bu sıralar fazlaca ihtiyaç duyduğumuz barış ve sevgi duygularına odaklanıyoruz.”

Evrensel ‘amor y paz’ (barış ve sevgi) mesajının etrafında şekillenen Guess Originals x J Balvin Amor koleksiyonu, mutluluğun ve olumlu duyguların dünyaya yeniden hakim olması isteğiyle atılan bir adım. Guess Originals Marka Ortaklığı Direktörü Nicolai Marciano, iş birliğiyle ilgili şöyle konuştu: “Jose ile iş birliğimiz, Guess'in olumlu hisler uyandırma misyonunu yerine getirirken bir yandan da hayranları ile kendisinin önemsediği konular arasında daha derin bir bağ kurmaya devam ediyor. Koleksiyon, parlak renklerle, barış ve sevgi temalarıyla ve özellikle de öz sevgi hissiyatıyla öne çıkan evrensel bir tasarım dili sunuyor.”

Koleksiyon, birçok farklı tonda canlı ve pastel rengi bir arada sunuyor. Her bir parçadaki girdap, kalp ve yonca gibi etkileyici desenler, koleksiyonun eğlenceli atmosferine katkıda bulunuyor. Markanın DNA'sına sadık kalan erkek koleksiyonu, rahat profili ve kaliteli fitilli kumaşıyla öne çıkan Guess Originals kargo pantolonuna ve uyumlu mayolarla birlikte sunulan rayon kumaştan dikilmiş çevre dostu kamp gömleklerine yeni bir yorum getiriyor. Denim kamyoncu ceketi ve marangoz pantolonu gibi temel parçalar, kapsül koleksiyonun genel temasına hitap eden canlı desenlerle geliştiriliyor. Kadın koleksiyonu ise rahat ve desenli gömlekler, uyumlu mayolar, üstler ve çeşitli kombinler yapabileceğiniz parçalar sunuyor. Kroşe üstler ve elbiseler gibi yazlık giysiler ve parlak renkli aksesuarlar koleksiyona son rötuşu eklerken, hem Guess Originals’ın, hem de J Balvin’in rahat ve canlı yaşam tarzına atıfta bulunuyor.

Herkes için ruh sağlığının önemini vurgulayan bu koleksiyon, erkeklere ve kadınlara yönelik çeşitli parçaların yanı sıra çocuklar için özenle seçilen tarzları da kapsıyor.

Önceki ve Sonraki
Haberler