EN ÇOK
OKUNAN
MODA - TASARIMCILAR

Benetton’dan çocuklara maceracı tasarımlar

Benetton 2022 İlkbahar Çocuk Koleksiyonu ilhamını hem uzaydan, hem de doğadan alıyor. Modanın doğa üzerindeki olumsuz etkilerini azaltmaya odaklanarak doğal kumaşlardan hazırlanan tasarımlara, Benetton galaksisini yansıtan tasarımlar eşlik ediyor.

Benetton’dan çocuklara maceracı tasarımlar

United Colors of Benetton’un yeni sezon çocuk koleksiyonu uzay ve doğa temalarıyla maceracı tasarımlar sunuyor. Hem kız, hem de erkek çocukları için hazırlanan koleksiyonlarda doğal kumaşlar ve doğa desenleriyle doğaya saygı teması ön plana çıkarılırken, galaksi işlemeli desenler ve uzayı çağrıştıran parlak renklerle de gezegenler arası yolculuk yapılıyor.

2022 ilkbahar koleksiyonunun kız çocuklar için hazırlanan tasarımlarında galaksi ve yıldız desenleri dikkat çekiyor. Rahat ve modern kesimlerin kullanıldığı tasarımlarda renk değiştiren parıltılı ve galaktik işlemeler, unicorn, yıldız ve samanyolu baskıları kullanılıyor. Kız çocukları için hazırlanan koleksiyonun bir diğer dikkat çeken detayı ise 80’ler modasının, çocuk modasına zarifçe adapte edilmesi oluyor.

Uzaydan ve doğadan alınan ilhamın etkilerini desen ve renklere yansıtan United Colors of Benetton 2022 Erkek Çocuk Koleksiyonu’nda deniz mavisi ve turuncu egemenliği göze çarpıyor. Star Trek üniformalarını andıran tasarımlar, slogan baskıları ve boya efektleriyle renklendiriliyor. Benetton galaksisinin yansıması niteliğinde hazırlanan koleksiyonda; jogger pantolonlar, robot ve astronot baskılı sweatshirtler, gümüş rengi ceket ve işlenmiş denim parçalarla sportif uzay stilleri yaratılıyor.

Benetton, yeni sezon çocuk koleksiyonu için hazırlanan PAC-MAN temalı ürünlerle 80’ler modasına özel unisex bir seri sunuyor. Dönemin oyun salonu kahramanı PAC-MAN’in kullanıldığı lisanslı tişört ve sweatshirt tasarımlarıyla çocuklar için renkli sokak stilleri oluşturuluyor.

Önceki ve Sonraki
Haberler