EN ÇOK
OKUNAN
MODA - ÜNLÜLER

Shawn Mendes ile Tommy Hilfiger'dan çevre için iş birliği

Ünlü şarkıcı Shawn Mendes ile Tommy Hilfiger, 2022 yazı için hazırlanan Classisc Reborn kampanyasıyla başlayacak çok yönlü iş birliğine imza atıyor. İş birliği kapsamında çevresel etkilerin verdiği zararın bertaraf edilmesine yardımcı olmak için, Shawn Mendes’in dünya turuna 1 milyon dolar bağışlanacak

Shawn Mendes ile Tommy Hilfiger'dan çevre için iş birliği

Tommy Hilfiger, daha iyi bir gelecek konusunda aynı vizyonu paylaştığı Kanadalı müzisyen Shawn Mendes ile ‘Play It Forward’ adlı bir iş birliğine girdiğini duyurdu. Çok yönlü iş birliği, ‘Classics Reborn’ adlı global 2022 Yaz kampanyasının yüzü olan Shawn Mendes ile başlayacak. Kampanya kapsamında tümüyle daha sürdürülebilir malzemelerden üretilen bir koleksiyon da sunulacak.

Shawn Mendes yakında çıkacağı ‘Wonder:TheWorldTour’ adlı dünya turu boyunca daha sürdürülebilir, özel tasarımlı Tommy Hilfiger stilleri giyecek. Tommy Hilfiger da turun çevresel etkisini azaltma ve telafi etme çalışmalarına katkıda bulunmak için 1 milyon dolar bağışlayacak. İş birliği 2023 İlkbahar sezonunda lanse edilecek bir ortak kapsül koleksiyonla sona erecek. Geri dönüştürülmüş ve yeni malzeme inovasyonları ve döngüsel tasarım uygulamalarıyla yaratılacak koleksiyonda zamansız stiller daha sürdürülebilir bir şekilde yeniden tasarlanacak.

“Shawn hem çok yetenekli bir müzisyen hem de gelecek için aksiyon almak gerektiğini anlayan yeni nesil değişim yaratıcıları temsil ediyor” diyen Tommy Hilfiger, sözlerine şöyle devam etti: “Öğrenmek, paylaşmak ve inovasyon yapmak için Shawn ile güçlerimizi birleştirerek şimdiye dek başardıklarımızı, daha da geliştirebilir sürdürülebilirlik yolculuğumuzu bir sonraki seviyeye taşıyabiliriz. Gidecek çok yolumuz olduğunun bilincindeyiz ve kalıcı pozitif etki yaratmak için farkındalığı artırabiliriz.”

Önceki ve Sonraki
Haberler