EN ÇOK
OKUNAN
MODA - ÜNLÜLER

Sarah Jessica Parker'ın ayakkabıları

Fenomen dizi Sex and the City ile ekranlara dönmeye hazırlanan Sarah Jessica Parker dizide sürekli alışveriş yaptığı mağazayı satın aldı.

profil
BT Ekip
28.01.2021
Sarah Jessica Parker'ın ayakkabıları

2014 yılında kendi markası olan SJP Collection'ı kuran Sex and the City'nin yıldızı Sarah Jessica Parker, ilk ayakkabı mağazasını dizide sürekli alışveriş yaptığı mağazayı satın alarak hayata geçirdi.


55 yaşındaki oyuncunun hayat verdiği karakter Carrie Bradshaw stilettoları ile hafızalara kazınmıştı. Sarah Jessica Parker mağazasında bu ikonik stili yaşatıyor. Ve müşterileri ile şahsen ilgileniyor.


1998- 2004 yılları arasında televizyon dünyasına damga vuran ve 8 kez Altın Küre Ödülü'ne değer görülen Sex and the City'nin yeni sezonunun 2021 yılında HBO'da yayına girmesi bekleniyor.  Dizinin başrol oyuncularından Kim Cattrall'ın yer almayacağı projede başrol oyuncuları Sarah Jessica Parker, Cynthia Nixon ve Kristin Davis olacak. “And Just Like That…” (İşte böyle…) olan dizi yine New York'ta geçiyor. Oyuncuların bölüm başına 1 milyon dolardan fazla kazanacağı konuşuluyor.


Önceki ve Sonraki
Haberler