EN ÇOK
OKUNAN
GÜZELLİK - SAÇ

En iyi 10 saç maşası

Parlak ve sağlıklı saçlar görünümü bir anda değiştiren en önemli güzellik sırlarından. Doğal ve sade saç modellerini sevenler için evde kuaför profesyonelliği sunan saç maşası modellerini ve kullanım ipuçlarını bir araya getirdik.

profil
BT Ekip
27.01.2021
En iyi 10 saç maşası

Dyson saç şekillendirici, saçı çekerek sarmak için Coanda etkisi olarak adlandırılan bir aerodinamik olgusunu kullanıyor. Aşırı ısıyla değil, havayla saçı şekillendiriyor. Coanda etkisi ile Dyson fırçaları, pürüzsüz ve düz bir saç şekillendirme için saç telleri arasından hava ileterek saçları fırçanın yüzeyine çekiyor. Bukle yapmak ve dalgalı saçlar için farklı başlıkları var.


Tüm gün süren, bozulmayan ve dolgun buklelere Remington PROluxe 32mm Saç Maşası ile ulaşabilirsiniz. Isıyı maşanın her noktasına eşit olarak dağıtan OptiHEAT teknolojisi en güzel görünüme çok daha az efor ile ulaşabilmenizi sağlıyor. Remington PROluxe 32mm Saç Maşası, 120 ile 210 derece arasındaki 10 farklı ısı seçeneği ile tüm gün süren kalıcı bukleler oluştururken saçlarınızın zarar görmesini engelliyor.


BaByliss Pro 180'de kaymayı kolaylaştıran ve eşit ısı dağılımı sağlayan SublimTouch kaplama bulunuyor. Saç tipine göre 10 ısı ayarı (150-180°C arası) sunuyor. Isı iletmeyen silikon uç ile saçlarınızı şekillendirirken cihazın üst kısmından tutabilir, ısının cildinize temas etmesini önleyebilirsiniz.


Evinizde kuaför salonu kalitesinde bir performans elde etmenize yardımcı olan cihaz geniş gövdesiyle su dalgasını saçlarınıza yansıtıyor. Derinlikli dalgaların verdiği doğal ve etkileyici görünüm size gün boyu bozulmadan eşlik ediyor. Üstelik bunu saçlarınızı şekillendirirken zarar vermeden yapıyor. Cihazın ısıyı eşit dağıtan özel seramik kaplaması sayesinde güçlü, hacimli ve en önemlisi sağlıklı saçlar hayal olmaktan çıkıyor. İnce ve kalın telli, doğal ya da işlem görmüş her saç tipi için gönül rahatlığıyla kullanılabilen BaByliss ile yoğun dalgalar zahmetsizce ve zaman kaybetmeden elde ediliyor.


Saçlarda mükemmel bukleler oluşturmak her ne kadar zahmetli olsa da kadınların en sevdiği tarzlar arasında yer alıyor. Mineral Glow Serisi’nin dikkat çekici ürünlerinden olan Mineral Glow Saç Maşası ile yumuşak dairesel bukleler yaratmak ise hiç olmadığı kadar kolay. Bukleleri zahmetsiz şekilde oluşturmak için tasarlanan Mineral Glow Saç Maşası, 13 – 25 mm’lik konik gövdesi ile ister yumuşak bukleleri ister görkemli dalgaları kolayca ortaya çıkarıyor.


Profesyonel kullanıma uygun, hafif ve ergonomik dizayna sahip bu saç maşası ile zahmetsizce doğal dalgalar oluşturabilirsiniz. Profesyonel kalitede oval şekilde 25 mm gövde uzunluğuna sahip.


Remington, dünyanın ilk kıvrımlı plakalara sahip ürünü Remington Curl & Straight Confidence ile iki fonksiyonu tek bir cihazda sunuyor. Tarzından ödün vermeyenlerin favorisi olacak Remington Curl & Straight Confidence, ister düz ister iri ve yumuşak dalgaları aynı cihazda yapma şansı tanıyor.


Zahmetsizce doğal dalgalar oluşturabileceğiniz profesyonel kalitede bir saç maşası... Gövdesi 32 mm ve oval.  Saçları nano kuvars-seramik oval gövdenin etrafına sarın, pürüzsüz ve parlak bir bitiriş ile hızlı ve kolay şekillendirme yapın. Ekstra uzun 140 mm gövde ise uzun saçları kıvırmak için ideal. Hızlı ve kolay şekillendirme için 210°C'ye (160°C - 210°C) kadar çok hızlı ısınan, 6 dijital ısı ayarı var ve ısı derecesini sabitlemek için Advanced Ceramics ™ ısıtma sistemi kullanılıyor.


25 mm çapında saçın elektriklenmesini ve yıpranmasını önleyen tourmaline seramik kaplı bir saç maşası... Maşa kullanıma hazır olduğunda kırmızı kauçuk halka beyaza döner. Kablosu da 360 derece dönme özelliğine sahip.


Bu 3'ü 1 arada ürünün saç düzleştirici, maşa ve tost dalgası seçenekleri ile çok sayıda modern görünüm yakalayabilirsiniz. Etkili düzleştirme için 2 entegre tarağı, geniş dalgalar için 35 mm’lik geniş çapı ve tost dalgası için 3D plakalarıyla her ruh halinize uyum sağlar. İyon jeneratörü ile statik elektriği azaltarak pürüzsüz ve parlak sonuçlar sunarken seramik kaplaması sayesinde saçların üzerinde kolayca kayar ve ipeksi bir görünüm verir. Üstelik bu çok yönlü saç düzleştirici her saç tipine uyum sağlamak için iki farklı sıcaklık ayarına sahip. Tüm bunlara ek olarak, konforlu kullanım için 360° dönebilen kablo, güvenli kullanım ve kolay saklama için kullanışlı özellikler sunuyor.

Bonus: Yıpranmış saçlar için en iyi 15 bakım ürünü


Önceki ve Sonraki
Haberler