MODA - ÜNLÜLER

Naomi Campbell ve Boss, kadınlar için seyahat koleksiyonu hazırladı

Naomi Campbell ve Boss, ünlü süper modelin hızlı yaşam tarzından ilham alan bir seyahat koleksiyonu hazırladı. Koleksiyondaki parçalar; kırışmayan, su tutmayan ve bakterilere dayanıklı, ‘hayatı kolaylaştırmayı amaçlayan’ yenilikçi, teknolojik kumaşlardan oluşuyor

profil
BT Ekip
19.02.2024
Naomi Campbell ve Boss, kadınlar için seyahat koleksiyonu hazırladı

Alman moda markası Boss, kadın giyiminde büyümeyi amaçlayan süper model Naomi Campbell ile iş birliği içinde tasarladığı seyahat kapsül koleksiyonunu tanıttı. Naomi x Boss koleksiyonu, 15 Şubat'ta piyasaya çıktı ve Campbell'in hızlı yaşam tarzından ilham alan ‘rahat’ temel ögelerle çağdaş, sofistike gezginleri hedef almak üzere tasarlandı.

Koleksiyon; dış giyim, uyarlanabilir esnek parçalar, birinci sınıf eğlence stilleri, ayakkabılar ve aksesuarların yanı sıra modern siluetleri markanın imza terziliğiyle birleştiriyor. Koleksiyonda ayrıca kırışmayan, su tutmayan ve bakterilere dayanıklı yüzeyler gibi ödünsüz pratiklik sunan, ‘hayatı biraz daha kolaylaştırmayı amaçlayan’ yenilikçi teknolojik kumaşlar da yer alıyor.

Koleksiyonla ilgili konuşan Naomi Campbell, şunları söyledi: “Koleksiyonda çok yönlü ve rahat parçalar bulacaksınız. Bunlar benim yaşam tarzımı yansıtan türden parçalar; her zaman bir sonraki maceraya hazırım ama asla tarzımdan ödün vermiyorum. Koleksiyondaki kumaşların kırışmayı önleme özelliği de var; bu da kırışıklıklar konusunda endişelenmeden hareket halinde olabileceğiniz anlamına geliyor. Kumaşlarda ayrıca stres önleyici bir tasarım da var."

Naomi x Boss koleksiyonu aynı zamanda süper modelin kalbine yakın olan hayırsever girişimleri de destekleyecek ve İngiltere'de Boss mağazalarında ve boss.com'da yapılan satışlardan bir bölümünü Smart Works'e bağışlayacak. Smart Works, iş görüşmelerine hazırlanan işsiz kadınlara iş kıyafetleri için yeni kıyafetler sağlayarak ve birebir koçluk yaparak yardımcı oluyor ve her kadına başarılı olmak için ihtiyaç duyduğu güveni veriyor.

Naomi x Boss kapsül koleksiyonu dünya çapında Boss mağazalarında ve Selfridges, Londra ve Bloomingdales New York gibi önemli ortaklarla özel pop-up'larla satışa sunulacak. 

Önceki ve Sonraki
Haberler
istanbul psikolog psikolog