MODA - ÜNLÜLER

Versace’nin İlkbahar/Yaz 2024 kampanyasının başrolünde Claudia Schiffer var

Versace'nin yeni İlkbahar/Yaz 2024 kampanyası, markanın ikonik siluetlerini yeni nesil ilham perileriyle bir araya getiriyor. Kampanyada moda ikonu ve süper model Claudia Schiffer'ın yanı sıra Loli Bahia, Mona Tougaard ve Fernando Lindez de yer alıyor

profil
BT Ekip
18.02.2024
Versace’nin İlkbahar/Yaz 2024 kampanyasının başrolünde Claudia Schiffer var

Versace'nin İlkbahar/Yaz 2024 kampanyası, yeni tutumları ve yeni bakış açılarını kutluyor. Kampanyanın başrolünde ise 2000’lere damga vurantop modellerden Claudia Schiffer'ın yanı sıra Loli Bahia, Mona Tougaard ve Fernando Lindez yer alıyor.

Donatella Versace, kampanyayla ilgili yaptığı basın açıklamasında şöyle diyor: “İkonik House siluetleri ve kumaşları giymiş bu kadınların gücü inanılmaz. Loli, Mona ve efsanevi Claudia'mız! Modada sevdiğim her şey bir arada. Tabii ki... Versace!”

Yeni tavırları ve yeni bakış açılarını kutlayan kampanya, yeni Medusa '95 çantalarını tanıtmanın yanı sıra yeni sezon tarzlarını sergilerken gelecek neslin liderlerini ön plana çıkarıyor. İki siluetle gelen yeni aksesuar koleksiyonu, her biri Versace'nin imzası olan metal Medusa işaretinin yeni bir versiyonuyla güncellenen benzersiz bir yatay tote çanta ve el çantası içeriyor. Çantalar ayrıca esnek ve lüks bir his için pudra benzeri deriden yapılmış.

Önceki ve Sonraki
Haberler