MODA - ÜNLÜLER

Messika’nın yeni koleksiyonu Move Link’i Kendall Jenner ve Alton Mason tanıtıyor

Valérie Messika, Messika’nın en ikonik Move Uno Koleksiyonu’nun tasarımlarını Move Link Koleksiyonu ile yeniden yorumluyor. Kampanyasında Kendall Jenner ile Alton Mason’ın yer aldığı koleksiyon; simetrik zincir görünümüyle benzersiz, farklı bir tasarıma sahip

Messika’nın yeni koleksiyonu Move Link’i Kendall Jenner ve Alton Mason tanıtıyor

Messika’nın yeni Move Link Koleksiyonu ile sanat yönetmeni Valérie Messika, markanın klasik Move tasarımına dayanan yepyeni bir görünüm yaratma hayaliyle yola çıkıyor. Burada klasik motif aşırı boyutlara taşınıyor ve zincir takıların yeni akımına uyarlanıyor. Koleksiyonun tanıtım kampanyasında ise ünlü modeller Kendall Jenner ile Alton Mason yer alıyor.

Valérie Messika, “Bu koleksiyon için Messika stilini tekrardan gözden geçirip daha iddialı ve cinsiyetsiz parçalar tasarlamak istedim” diyor.

Bu tasarımda, ölçek ve motif tekrarıyla yapılan deneyler, dikkati hemen çeken güçlü ve cesur mücevherler yaratıyor. Güçlü bir görünüm için XL halkalar, vurucu bir etki için trend olan zincir bilezikler ve etkileyici, özgür bir tavır için zincir kolyelerle Move Link; sonsuz kombinasyonlarda bir araya getiriliyor. Move Koleksiyonu güçlü ve esnek bir zincir halkasıyla son derece çağdaş bir zincir seti sunuyor. Koleksiyonun temiz, köşeli siluetleri, boyutun yanı sıra malzemenin kalınlığıyla oynuyor.

Koleksiyonda altın düz bölümler, set ve pırlanta ile eşleştirilerek sınırları aşan bir tarz sunuyor. Gelenekleri sarsan parçalar için androjen tarzın birleşimi olan bilezikler, kolyeler, yüzükler ve küpeler; sarı, beyaz ve pembe altın seçenekleriyle sunuluyor. Move Link ile Messika, yeni bir ultra cesur kentsel-pop anını sunuyor.

Önceki ve Sonraki
Haberler
psikolog çift terapisi