MODA - ALIŞ - VERİŞ

Giorgio Armani yeni La Prima Soft çantasını tanıttı

Giorgio Armani markasının sevilen çanta modellerinden biri olan la Prima’nın artık yumuşak bir versiyonu da var: La Prima Soft. La Prima Soft çanta; sırçalı Nappa deri ve en kaliteli, en yumuşak süet gibi en yüksek kalitede ve dokunması hoş derilerle hazırlandı

Giorgio Armani yeni La Prima Soft çantasını tanıttı

Yumuşaklık, Armani stilinin ayırt edici özelliğidir. Kendine özgü tasarımıyla ünlü Giorgio Armani çantası la Prima’nın artık daha yumuşak bir versiyonu da mevcut: La Prima Soft. La Prima çantanın kusursuz siluet, köşelere hacim katmak için iki pile, yapıdaki toplam özen ve mükemmellik ve detaylara azami dikkat gibi tanımlayıcı özellikleri La Prima Soft çantada aynı kalırken; kendisi tasarımla evrilerek daha yumuşak ve daha dokunsal bir hale geldi.

La Prima Soft çanta; sırçalı Nappa deri ve en kaliteli, en yumuşak süet gibi en yüksek kalitede ve dokunması hoş derilerle hazırlandı. Yeni model, eski deri işleme teknikleri kullanılarak hazırlanıp şekillendirilirken, yuvarlak bir kulp ile karakterize edildi. Sapın arkası, çantayı omuza asıldığında sabitlemek için kalın bir iplik ve uzun bir dikişle tamamlandı. Orijinal la Prima gibi Soft modeli de kendine özgü bir metal halkaya sahip, ancak daha uzun bir omuz askısının eklenmesine izin veren iki yan klipsle süslendi. Çantanın arkası bir dış cep ile tamamlandı.

Küçük ve orta boy olmak üzere iki boyutta mevcut olan çantanın bu yeni evrimi, terzilik niteliklerini vurguluyor.

Önceki ve Sonraki
Haberler