MODA - ÜNLÜLER

Mavi’nin yıldızları yeni reklam kampanyasında buluştu

Jean markası Mavi, uzun süredir yüzleri olan Kıvanç Tatlıtuğ ile Serenay Sarıkaya’yı ilk kez bir reklam kampanyasında buluşturdu. ‘Jean. Bir efsane. Bir ikon’ adlı reklam kampanyası, Türkiye Cumhuriyeti'nin 100. yıl gururunu yansıtan koleksiyonu tanıtıyor

profil
BT Ekip
07.10.2023
Mavi’nin yıldızları yeni reklam kampanyasında buluştu

Mavi, markanın uzun süreli yıldızları Kıvanç Tatlıtuğ (13 yıl) ve Serenay Sarıkaya’yı (10 yıl) ilk defa ‘Jean. Bir efsane. Bir ikon’ reklam kampanyasında bir araya getirdi. Ünlü oyuncuların büyüleyici görüntüleriyle her anı kalpleri hızlandıran, etkileyici sinematografisi ve vurucu müzikleriyle 90 saniyelik kısa film tadındaki reklam, izleyicileri adeta bir jean macerasına çıkarıyor.

‘Jean. Bir Efsane. Bir İkon.’ reklam filminin başrolünde Mavi 100 Jean Koleksiyonu var. Türkiye Cumhuriyeti'nin 100. yıl gururunu yansıtan bu koleksiyon, denimin geçmişten aldığı ilhamı günümüzün şehirli şık kodlarıyla yeniden tanımlıyor. Mavi’nin imzası niteliğinde detaylar ve etiketler rengini bayrak kırmızısına bırakırken, ürünler ise Pera, Harbiye, Çankaya, Heybeli, İstiklal, Yıldız, Ulus ve Balat gibi isimleriyle dikkat çekiyor. Filmde, jean’in maceracı, sürprizlerle dolu, hep şık, çok özgür çizgisine ve her ortama mükemmel karışabilmesine vurgu yapılıyor. 

Reklam filminde Türkiye’nin ‘en iyilerini’ buluşturduklarını ifade eden Mavi, kampanyayla ilgili şu açıklamayı yaptı: “Serenay her zaman bir ikon; Kıvanç her daim bir efsane. En mükemmel jean’ler, yıldızlarımızın enerjileriyle buluşunca ortaya unutulmaz bir jean hikayesi çıktı. Mavi 100 koleksiyonunun çıkış noktası ise, denim uzmanı bir marka olarak denimi hep güncel tutmak, kalitesini sürekli ileri götürmek, yeniden hayal etmek ve şehir hayatına en şık şekilde karışmasını sağlamaktı. Bütününde denimin gücünü hissettiren koleksiyon, kaliteli, modern, özenli ve net çizgilerle, inovatif sürdürülebilir teknik ve malzemeleri buluşturarak, her detayında ‘günceli’ sunuyor.”

Önceki ve Sonraki
Haberler
istanbul psikolog psikolog