MODA - ÜNLÜLER

Lindsay Lohan, MCM X Crocs kampanyasında en yeni Crocs modellerini tanıtıyor

Güzel oyuncu Lindsay Lohan, MCM ile Crocs’un iş birliğinden doğan Mega Crush Clock’lar için hazırlanan kampanyanın yıldızı olarak karşımıza çıkıyor. Lohan, fütüristik kampanya görsellerinde ayna platformu ve abartılı yüksekliği ile dikkat çeken Mega Crush Clock’larıyla dikkat çekiyor

Lindsay Lohan, MCM X Crocs kampanyasında en yeni Crocs modellerini tanıtıyor

Çiçeği burnunda anne Lindsay Lohan, MCM ve Crocs'un en yeni kampanyasında sanal gerçekliğe doğru bir yolculuğa çıkıyor. Mega Crush Clock için hazırlanan kampanya; Lohan’ı Dubai'nin uçsuz bucaksız gökdelenlerinin yanında gerçeklik ile sanal dünya arasındaki fütüristik bir ortamda gösteriyor. Crocs'un eğlenceli, büyük boyutlu estetiğinden yararlanan ve onu MCM'nin zarif görsel diliyle birleştiren yeni siluet Mega Crush Clock, benzersiz ayna platformu ve abartılı yüksekliği ile dikkat çekiyor.

Hareket ve ifade özgürlüğünü desteklemek için geliştirilen cinsiyetsiz ve mevsimsiz tasarım, siyah ve beyaz olmak üzere iki temel renk grubunda geliyor. Siyah siluet, MCM'nin imzası olan mini bel çantasının açık kahverengi bir versiyonuyla eşleştirilmiş kalın bir altın orta tabana sahip. Beyaz siluet ise klasik beyaz MCM bel çantasıyla tamamlanan kalın gümüş orta tabanıyla dikkat çekiyor.

Büyüyen fonksiyonel moda dünyasının bir yansıması olan bel çantası, 3'ü 1 arada modüler bir tasarıma sahip ve kullanıcılara onu ayakkabıya takma veya bir aksesuar olarak tek başına kullanma fırsatı sunuyor. Ayrıca terlikler, MCM'nin kodlarından ilham alan yeni Jibbitz tılsımlarından bir seçki de içeriyor. Ayakkabının topuğu ise işlemeli bir kayışa sahip.

Önceki ve Sonraki
Haberler