MODA - ÜNLÜLER

Beymen ve Valentino’dan Bodrum’da çok özel parti

Beymen ve Maison Valentino’nun Bodrum Maçakızı’nda düzenlediği partide birçok ünlü isim bir araya geldi. Valentino Escape 2023 Koleksiyonu’nun kutlandığı davete; Buse Terim Bahçekapılı, Cemal Can Seven, Cemre Ebüzziya, Berrak Tüzünataç, Rachel Araz, Dila Tarkan ve Sibil Çetinkaya koleksiyondan look’lar ile katıldı

Beymen ve Valentino’dan Bodrum’da çok özel parti

Maison Valentino ve Beymen, Valentino Escape 2023 Koleksiyonu’nu 26 Temmuz Çarşamba günü, Villa Maçakızı Bodrum’da  düzenlenen özel bir parti ile kutladı.

Valentino Escape 2023 Kapsül Koleksiyonu’ndan ilhamla, Maison’un arşiv motifleri ve  özgün kimliğiyle dekore edilen atmosferde düzenlenen parti, Bodrum’un eşsiz deniz manzarası ve ünlü İtalyan şef Carlo Bernardini tarafından hazırlanan özel mönü ile davetlilere unutulmaz bir gece yaşattı.

Buse Terim Bahçekapılı, Cemal Can Seven, Cemre Ebüzziya, Berrak Tüzünataç, Rachel Araz, Dila Tarkan ve Sibil Çetinkaya’nın kapsül koleksiyondan özel look’lar ile katıldığı gecede aralarında Banu Çarmıklı, Esra Oflaz, Işıl Reçber, Ece Şirin, Fulya Nayman, Funda Filibeli, Mine Kalpakçıoğlu, Beste Yurttaş, Emir Bahadır, Nur Bilen Yavuzer, Özlem Avcıoğlu, Altın Mirmir, Ayşe Ege, Banu Aksoy, Selma Türkeş, Şebnem Dinçgör, Yelda Tiftik, Zeynep Demirel, Aynur Özderici ve Gizem Sabancı’nın da yer aldığı çok sayıda davetli vardı.

Parti, dünyaca ünlü The Mercer, Sunset Beach ve The Standard Otel’in müzik direktörlüğünü yapmış ve moda dünyasında Valentino dahil bir çok etkinlikte DJ olarak performans sergileyen Arman Naféei’nin müzikleriyle geç saatlere kadar devam etti.

Maison Valentino bu sezon, temel parçalardan oluşan Valentino Escape 2023 Koleksiyonu için üç ikonik deseni yeniden yorumlayarak geçmişle bugünü birbirine bağlıyor. Arşivlerde dolaşmaya ve günümüze uyarlanmış ikonik parçalarla tanışmaya davet eden koleksiyondaki  her kombin sınırsız keşif sunuyor. Hafif kaftanlar, nefes alabilen mini elbiseler ve plaj kıyafetlerinin üzerindeki Valentino Animalier, Loop ve Panter desenleri, tatil kombinlerini hatırlanmaya değer deneyimlere dönüştürüyor. Geçmişle bugünü buluşturan göz alıcı bir seçki sunan koleksiyonda Valentino Garavani imzalı aksesuarlar da yer alıyor.

Valentino Escape 2023 Kapsül Koleksiyonu, Valentino Yalıkavak Marina’nın da aralarında bulunduğu dünya çapındaki seçkin butiklerde, Beymen’lerde, Valentino.com ve Beymen.com adreslerinde satışta.


Önceki ve Sonraki
Haberler