EN ÇOK
OKUNAN
MODA - ÜNLÜLER

Daily Front Row Moda Ödülleri

Daily Front Row Moda Ödülleri dün akşam Los Angeles’ta düzenlenen törenle sahiplerini buldu. Adriana Lima’nın Yılın Moda İkonu ödülü aldığı geceye dünyaca ünlü modellerin ve oyuncuların kırmızı halı görünümleri damga vurdu.

profil
BT Ekip
18.03.2019
Daily Front Row Moda Ödülleri

5. kez düzenlenen Daily Front Row Moda Ödülleri gecesi Hollywood yıldızlarından Victoria’s Secret modellerine pek çok ünlü ismi ağırladı. Yılın Moda İkonu ödülünü alan Adriana Lima, ödül kadar çarpıcı görünümü ve makyajıyla da konuşuldu. Geçtiğimiz Kasım ayında son bir kez Victoria’s Secret defilesine çıkan 37 yaşındaki modelin kedi makyajı kırmızı halıya damga vurdu. 

 

Bu yıl Oscar ve Grammy ödülleri ile kariyerini taçlandıran Lady Gaga’nın kıyafet seçimi sosyal medyada en çok konuşulan görünüm oldu. Rodarte marka, siyah deri üzerine beyaz fırfırlı bir elbise giyen Lady Gaga’nın bu tercihi ‘kırmızı halıdan çok maskeli baloya uygun’ yorumunu aldı.

 

Kariyerinde Oscar adaylığı da bulunan Kate Hudson ise en çok beğenilen isimlerden biriydi. 40 yaşındaki oyuncu boydan ışıltılı elbisesi ve uyumlu makyajı ile göz alıcıydı. Kate Hudson’ın elbise seçimi Oscar de la Renta

Fotoğraflar: Getty Images Turkey
 

Önceki ve Sonraki
Haberler