MODA - ÜNLÜLER

Candice Swanepoel, kendi mayo markası için objektif karşısına geçti

Güney Afrikalı süper model Candice Swanepoel, kendi mayo markası Tropic of C’nin yeni koleksiyonunu tanıtmak için fotoğrafçı Greg Swales’e poz verdi. Sektörün aranan mayo modellerinden biri olan Swanepoel, kendi markasının çekimlerinde de tüm güzelliğini gözler önüne serdi

Candice Swanepoel, kendi mayo markası için objektif karşısına geçti

Dünyaca ünlü süper model Candice Swanepoel’in mayo markası Tropic of C, 2023 yazı için hazırladığı cezbedici koleksiyonu tanıttı. Markasının tanıtım kampanyası için Swanepoel, fotoğrafçı Greg Swales’in objektifinin karşısına geçti.

Tropic of C 2023 koleksiyonunda, her biri kendine özgü bir cazibe taşıyan sayısız cesur tasarım yer alıyor. Koleksiyonda ayrıca, 90'lar modasını hatırlatan parçalar da dikkat çekiyor. Candice Swanepoel de mayo kreasyonlarını; kampanya fotoğraflarında kargo pantolonlar, jean ceketler ve hatta savaş botlarla tamamlıyor.

Saç ve makyaj sanatçısı Barbara Moura, Candice'in parlak sarı buklelerini ve bronz tenini ön plana çıkararak doğal güzelliğini vurguluyor. Candice'in sektörün önde gelen mayo modellerinden biri olmasının ötesinde son dönemde Vogue Brazil'in kapağında yer aldığını ve Carolina Herrera Eyewear'ın yüzü olarak tüm gözleri üzerine çevirdiğini de hatırlatalım.

Önceki ve Sonraki
Haberler
psikolog çift terapisi