GÜZELLİK - PARFÜM

Louis Vuitton'un Pacific Chill parfümünü Miranda Kerr tanıtıyor

Lüks moda evi Louis Vuitton’un Pacific Chill adlı parfümü için hazırladığı kampanyanın yıldızı, Miranda Kerr. Ünlü süper model, kampanya fotoğraflarında, ikonik California yaşam tarzının rahat cazibesini yansıtıyor

Louis Vuitton'un Pacific Chill parfümünü Miranda Kerr tanıtıyor

Louis Vuitton’un herkesi duyusal bir zevk dünyasına çağıran en son kokusu Pacific Chill'in kampanya yüzü dünyaca ünlü süper model Miranda Kerr oldu. Parfüm, ikonik California yaşam tarzının rahat cazibesini zahmetsizce somutlaştıran Kerr'in yer aldığı büyüleyici bir kampanyayla tüketiciyle buluştu.

Kampanya görsellerinde Kerr'in monogramlı bir havluya sarılı görüntüsü, zahmetsiz zarafetin özünü sunuyor. Avustralyalı güzel, daha önce lüks markanın Capucines el çantası için hazırlanan kampanyanın da yıldızı olarak karşımıza çıkmıştı.

Usta parfümcü Jacques Cavallier Belletrud'un rehberliğinde geliştirilen Pacific Chill parfümün şişesi de sanatçı Alex Israel'in imzasını taşıyor ve gradyan tasarımıyla adeta gerçek bir sanat eserini andırıyor

Pacific Chill; frenk üzümü, turunçgiller, kişniş tohumları, fesleğen, nane ve portakalın zarif karışımından oluşuyor ve canlandırıcı bir deneyim sunuyor. Okyanusun yenileyici güçlerinden ilham alan koku, doğanın canlandırma ve gençleştirme yeteneğine bir övgü niteliğinde.

Önceki ve Sonraki
Haberler
istanbul psikolog psikolog