MODA - ÜNLÜLER

Brad Pitt ve Penelope Cruz, Chanel’in yeni kampanyasında buluştu

2019 yapımı ‘The Counselor’ filminde birlikte rol alan Penelope Cruz ve Brad Pitt, Chanel'in yeni Iconic Handbag kampanyası için yeniden bir araya geldi. İkili; Claude Lelouch'un 1966 yapımı ‘A Man and A Woman’ filmine saygı duruşunda bulunan siyah beyaz bir kampanya filmiyle Chanel'in imza çantalarını tanıtıyor

profil
BT Ekip
30.03.2024
Brad Pitt ve Penelope Cruz, Chanel’in yeni kampanyasında buluştu

Chanel’in Iconic çantaları için hazırlanan 2024 kampanyasının yıldızları, dünyaca ünlü oyuncular Brad Pitt ve Penelope Cruz. 

Kampanya, Chanel'in zamansız tarzını ve estetiğini vurgulayan siyah beyaz bir film şeklinde tasarlandı. Claude Lelouch'un 1966 yapımı ‘A Man and A Woman’ filmine bir saygı duruşu olan bu film, Cruz ve Pitt'i Fransa'nın Deauville sahil beldesinde birbirlerine aşık olan bir çift olarak gösteriyor. Cruz ve Pitt'in performansları, orijinal filmdeki diyalogları ve çekimleri yeniden canlandırıyor. Chanel'in zamansızlığını vurgulayan bu görüntüler, yaratıcı yönetmen Virginie Viard'ın Yeni Dalga sinemasına olan sevgisinden ilham alıyor.

Araba yolculuğu, sahilde yürüyüş ve otelde akşam yemeğini içeren sahnelerde Cruz, Chanel'in vazgeçilmez 11.12 çantasını taşırken görülüyor. Çanta, kapitone siyah deriden yapılmış, altın donanımlarla hazırlanmış kapaklı bir tarza sahip. 

Penelope Cruz, 2018'den beri Chanel'in marka elçisi olarak görev yapıyor. Brad Pitt ise 2012'de Chanel No. 5 parfümün kampanyasında yer almıştı.

Önceki ve Sonraki
Haberler
istanbul psikolog psikolog