MODA - ÜNLÜLER

Balenciaga’nın kişiselleştirmeye olanak tanıyan yeni çantası Rodeo’yu Nicole Kidman tanıtıyor

Son dönemde moda olan kişiselleştirilmiş çantalara bir alternatif de Balenciaga’dan geldi. Markanın İlkbahar/Yaz 2024 koleksiyonunda yer alan yeni Rodeo çantayı, farklı charmlarla istediğiniz gibi kişiselleştirebiliyorsunuz. Çanta için hazırlanan kampanyada ise Nicole Kidman, Amelia Gray ve Yang Chaoyue yer alıyor

profil
BT Ekip
23.05.2024
Balenciaga’nın kişiselleştirmeye olanak tanıyan yeni çantası Rodeo’yu Nicole Kidman tanıtıyor

Bu sezon çantalarımızın Birkinleşmesi kadar büyük olan çok az trend var. Eğer bu terime aşina değilseniz hemen söyleyelim; çanta süsleri ve aksesuarlarıyla çantanıza eğlenceli bir dokunuş katmak anlamına geliyor. Bu ilginç ve eğlenceli trend, sessiz lüks trendine karşı isyan etmenin bir yolu olarak görülüyor ve birçok marka da bu sezon bu yeni akıma olanak tanıyor.

Balenciaga’nın İlkbahar/Yaz 2024 koleksiyonunda yer verdiği yeni Rodeo çantası, adeta kişiselleştirme için ideal bir boş tuvale benziyor. Çanta için markanın ayrı olarak sattığı takılar arasından seçim yapabilir, zaten elinizde olanlardan takabilir, hatta önceden sizin için kişiselleştirilmiş bir Rodeo satın alabilirsiniz.

Rodeo, modayı sadelik ve işlevsellikle birleştiren bir çanta. Çantayı tamamen size özgü hale getirmek için aksesuarlar ekleyebiliyor veya sade olarak, hiçbir şey eklemeden kullanabilirsiniz. Adını Los Angeles'ın Beverly Hills'teki ünlü Rodeo Drive'ından alan Rodeo, kısa sürede markanın hayranlarının favorisi haline geldi. Mat kaplamalı yumuşak dana derisinden üretilen ve şık bir görünüm sağlayan Rodeo çantanın yapısı, birden fazla şekillendirme yöntemine olanak tanıyor. 

Balenciaga, bu yılın başlarında piyasaya sürdüğü Rodeo çanta için yeni bir kampanya başlattı. Mario Sorrenti tarafından çekilen kampanya görüntülerde ünlü oyuncu Nicole Kidman, model Amelia Gray ve Çinli aktris ve şarkıcı Yang Chaoyue yer alıyor. Basit, gri bir fonun önünde fotoğraflanan yıldızlar, çantanın merkezde yer almasına olanak tanıyor. Kampanyada her kullanıcının benzersiz kişiliğine hitap eden çeşitli charmlar’a da yer veriliyor.

Önceki ve Sonraki
Haberler
istanbul psikolog psikolog